Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek sem kéne, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sem kéne, hogy zavarjon ez?

Figyelt kérdés
A barátom (23) és én (22) 3 hónapja vagyunk együtt. Eléggé önbizalomhiányos, ezért nagyon tetszik neki, ha visszajelzést kap a nőktől, hogy ő jól néz ki. Volt most egy lány, aki hasonló munkaval szeretne foglalkozni, mint ő es megkerte, hogy talalkozzanak es meghívja egy sörre és akkor feltehet a barátomnak kérdéseket. Most megbeszélték, hogy beülnek 2en egy kocsmába este és ez engem zavar. Titeket zavarna? Vagy ez teljesen felesleges es nem kene erdekeljen?

2018. okt. 9. 08:52
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Miért nem mégy velük te is? Ha úgy is csak munkáról beszélgetnek, akkor a pasid nem mondhat rá semmit se.
2018. okt. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Van okod nem megbizni a barátodban? Ha igen, akkor értem, hogy zavar. Ha nem, akkor nem csinálnék belőle ügyet. Akkor gyanakodnék, ha rendszeresen találkozgatni kezdenének ez után.
2018. okt. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
Egy tisztességes embernek, legyen az nő vagy férfi, nem kell a szerelme csodálatán kívül más. Még hogy önbizalomhiányos... Be edd meg, ez kamu.
2018. okt. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Figyu. Nem baj ha zavar, valahol érthető. De ne csinálj belőle cirkuszt. Amúgy mivel foglalkozik a pasid? Leírod priviben?
2018. okt. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat :)
2018. okt. 9. 10:46
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egy alkalom teljesen normális. Ha csak szakmáról dumálnak, akkor semmi vész
2018. okt. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Jelenleg csak lány barátom van. A két legjobb fiú barátom évek óta külföldön. Szóval akárhova megyek, akárkivel az tuti hogy nő lesz. A barátnőim így ismernek meg, így fogadnak el. Persze értem, hogy nálad ez kissé másként van, mert fogalmazhatnánk úgy is, hogy "nem erre fizettél be"... de ha ilyen könnyű megingatni mind téged mind őt akkor érdemes lenne elgondolkozni a kapcsolat jövőjét illetően. Három hónap után mi általában még messze nagyon jól elvagyunk. A "mi" alatt az eddigi összes kapcsolatomat értem.

34/F

2018. okt. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy "nem kene, hogy zavarjon", ha zavar, akkor zavar. Megse mondj ra semmit, csak kivanj neki szep estet. Nagyon hatasos es vonzo tud lenni, ha egy nonek van onbizalma.
2018. okt. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Visszanéztem nosztalgiából a gyakorikérdésekre. Sztori vége:


Másfél évig voltunk együtt, ami alatt tinderezett ( ráadásul fizetett is érte ) ugyanezzel az önbizalom növelés dumával, sokszor flörtölgetett összevissza mindenkivel is, de konkrét lépéseket sosem tett más irányába. Azóta is jó haverok vagyunk. :D

2023. aug. 21. 14:40
 10/10 anonim ***** válasza:
54%

" de konkrét lépéseket sosem tett más irányába"


Mondta ezt ő... Közben lehet hogy hülyére csalt. Tripper/Kankó, együtt frankó!

2023. aug. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!