Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minek féltékenykedik a barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek féltékenykedik a barátnőm?

Figyelt kérdés
Van egy pár kolléganőm, akikkel nagyon jóban vagyok, az egyikkel edzeni is járok munka után heti 3x. Néha kacérkodunk egymással és ruhában néha megfogdosom a seggét, de más nincs köztünk. Na de barátnőm rájött ezekre, mert az egyik kolléga elmondta neki, hogy mi miket csinálunk bent. De nem értem minek fakadt ki, hiszen nem csaltam meg. Mondtam neki, hogy bízzon meg jobban bennem, mert ez akkor nem egészséges kapcsolat.
2018. okt. 9. 19:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Jo. Azert feltekenykedik mert más nők seggét fogdosod. Nem megcsalás de közel van hozzá.

Megfordítom: te mennyire örülnél ha a barátnős más pasik farkát fogdosná ruhán keresztül?

2018. okt. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De ezzel mi rosszat teszek? Szerintem semmit.
2018. okt. 9. 19:10
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted a fenékfogdosás és a nyílt flörtölés nem megcsalás?

Te örülnél, ha a barátnőd ugyanezt tenné? Nem éreznéd megalázónak, hogy az összes kollégája azt gondolná rólad, hogy felszarvaznak, a barátnőd pedig egy ribi? És honnan is tudnád, hogy nem-e történt-e köztük több egy munkahelyi túlórában, vagy csapatépítő tréningen? Ja persze, mert azt mondaná, hogy nem... Aha. A fenékfogdosás sem volt eddig téma.

Jól látod, ez így tényleg nem egy egészséges kapcsolat!

2018. okt. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
de megcsalás..
2018. okt. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ugye szándékosan értetlenkedsz? Ennyire nem lehet sötét senki. Más pasi, ha ilyet csinálna, jó nagy pofont kapna, aztán mehetne Isten hírével, amerre lát!
2018. okt. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Inkább azt mondd meg, miért van ingerenciád arra, hogy a kolléganőd seggét fogdozd, meg kacérkodj ha van barátnőd?


Ez már nem a "hűséget, nem vakságot" eset, én phasztalak is volna ki, ha ilyen primitív sz.r alak lenne mellettem.

2018. okt. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyomoronc vagy.
2018. okt. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
94%
Szép volt kamugép.
2018. okt. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A fejedben vannak a gondok. :D
2018. okt. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj de nagyon gyökér vagy, ha nem esik le, hogy nem fogdossuk más nők fenekét, ha elvileg komoly párkapcsolatunk van. Magadnak okozod a problémát. Eszed legyen és viselkedj.


29n

2018. okt. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!