Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom, hogy a párom miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy a párom miért ilyen? Légyszi adjatok tanácsot?

Figyelt kérdés

4éve vagyunk együtt, még nem lakunk együtt. Hetente 2x - 3x szoktunk együtt aludni, és találkozni. Ő hétfőtől péntekig dolgozik délután 5 ig, én iskolába járok és dolgozok is mellette.


A problémám az, hogy keveset találkozunk szerintem és hétköznap mindig azt mondja, hogy nincs kedve találkozni mert fáradt, vagy találkozhatunk de max 1-2 órára mert hamar le szeretne feküdni mert másnap dolgozik. Ezt meg is értem, semmi gondom nincs ezzel, DE az kicsit bosszant, hogy akkor nem fáradt mikor munka után találkozik haverjaival és nem 1-2 órára hanem mondjuk 5-6 órára? És már sokszor elő fordult ilyen és egyszerűen nem tudom ezt magamba hová tenni és teljesen megőrít, hogy ez miért lehet :(



2018. okt. 9. 23:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Ez a kapcsolat semerre sem tart. Nem azért, mert szívesebben kapcsolódik ki a barátaival, mint veled, hanem mert 4 év után 2 felnőtt embernek már réges-rég nem itt kellene tartania, hogy heti 2-3x 1-2 órára találkoznak.
2018. okt. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%
Ha ő dolgozik, miért nem vett ki albeit, hogy össze tudjátok költözni?
2018. okt. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%

Egyesnek szerintem annyiban nincs igaza hogy minden ember más és minden kapcsolat is más. Ebből kifolyólag minden kapcsolat más ütemben halad. Nem lehet mindent ugyanolyannak tekinteni.

Kérdezted erről?

2018. okt. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%
A szex elég amit kap tőled, mást meg nem akar.
2018. okt. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors reagálást, próbáltam vele erről már beszélni de nem látja át az én nézőpontomat, próbálom sokféle szemszögből nézni ezt a helyzetet de sehogy sem értem meg hogy ezt ő hogy gondolja...
2018. okt. 9. 23:22
 6/11 anonim ***** válasza:
66%

#1: Ne te mondd már meg légyszíves, hogy ki hogy élje az életét. Gyertyát nem akarsz véletlenül tartani a kérdezőnek?


On:

Ha valóban rendszeresen találkozik a barátaival hosszabb időre, rád pedig ennek a töredékét szánja, akkor talán nem veszi annyira komolyan ezt a kapcsolatot, bár ebből a pár mondatból ezt nyilván nem lehet leszűrni, mindenesetre érdemes lehet megbeszélni, vagy megkérdezni, hogy miért van szívesebben a barátaival, ha valóban ez a helyzet.

2018. okt. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Itt neked kell dönteni, hogy mit akarsz.

Megváltozni nem fog, tehát vagy elfogadod ezt a helyzetet, vagy nem. Jó ez így? Boldog vagy? El tudod ezt képzelni a következő 4 évben? Ha nem, akkor zárd le, és keress olyan párt, akivel azonosak az igényeitek arra vonatkozóan, hogy mennyi együtt töltött idő optimális, és mi a fontosabb.

2018. okt. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
35%
Lehet ezt még színezni kedves fiatal valaszolók, de az 1-esnek teljesen igaza van.
2018. okt. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem látod, hogy mi nála a fontossági sorrend.
2018. okt. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Beszéltél már vele arról, hogy neked rosszul esik, hogy úgy érzed a barátaira több időt szán?

Amúgy a heti 2-3 találkozó mit takar?


Hogy mondjuk találkoztok hétfőn, együtt alszotok, majd utána találkoztok szerdán, és utána a hétvégén?


Meg mindig ilyen volt a kapcsolatotok vagy csak most lett ilyen?


Kevés infót adtál szerintem.


Ha a kapcsolat elején is ez volt, de te nem szóltál neki, és csak mostanában kezdted emlegetni, lehet nem érti, hogy benned hirtelen mi változott, ha szerinte 3 évig jó volt így neked, merthogy nem szóltál.

2018. okt. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!