Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hova tegyem ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hova tegyem ezt a viselkedést miért lehet ilyen?

Figyelt kérdés
Tömören a személyisége: bizalmatlan velem szemben folyton adtol fél hogy meg csalom csak mert az exe meg csalta őt és néha parázik és igazolnom kell hogy tényleg azt csinálom amit mondok. És folyton foglalkozni kell vele ha fáradt vagyok munka után akkor is foglalkozzak vele és nélküle sose mehetek sehova és kicsit birtokló típus de viszont amit mondott az nem igaz róla hogy szereti ha én is birtoklom őt mert mikor úgy álltam hozzá ahogy ő én hozzám kipróbálásból hogy mit szólna ahhoz felháborodott.

2018. okt. 10. 08:13
 1/7 anonim ***** válasza:
71%

Sehova ne tedd, szabadulj meg tőle minél hamarább.

Birtokló, féltékenykedő kontrollmániás p.cs. El ne hidd, hogy a korábbi rossz tapasztalata miatt ilyen. Magából indul ki. Ezek a féltékenykedős emberek a legnagyobb hűtlenek, azért nem is tetszett neki, mikor te is úgy álltál hozzá.

Elszámoltat, meg nem mehetsz sehova? Ezek nem valók kapcsolatba.

Ha jót akarsz magadnak otthagyod.

2018. okt. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%

Azért ilyen, mert hagyod neki, és vele vagy még mindig. Te ezt élvezed?

Ha igen, akkor hajrá! Lesz ott pofon is.

Ha nem, akkor hajtsd el a vérbe. Normàlisabbat nem találtál?

2018. okt. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Engem is megcsaltak, nagyon rossz volt, de túl léptem rajta, és ettől még nem húzom rá minden nőre. Tudom hogy a többség nem tenne ilyet, és minden ember más és más. Valamint nem lettem egy birtoklás mániás foasz ettől a dologtól.
2018. okt. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
17%

Nincs önbizalma és úgy érzi csak rád számíthat. Ha te nem lennél, nem tudna magával mit kezdeni. Vannak egyébként barátai? Hobbija? Szokott nélküled is programot szervezni, vagy hozzád igazodva alakítja a hetét? Ülj le vele beszélgetni szerintem.

Kicsit én is olyan voltam mint a párod. Van egy 1 éves kapcsolatom és átestünk azon mi is mint ti, és nekem is idő kellett, plusz rengeteg sok balhé, és majdnem szakítás, mire beláttam, hogy én is birtokolni akarom a párom, nem szeretni. Ismerőseim ébresztettek rá, hogy legyen nekem is életem, hagyjam lélegezni a párom, és éljek nélküle.

Tudom ilyenkor sokan kiugrani akarnak a kapcsolatból, de hidd el nem akar ő rosszat neked, csak fél, hogy elhagyod, hogy magára marad, és hogy nem elég jó neked. Ez a legfontosabb! Én is mindig attól féltem/félek, hogy nem vagyok elég jó a páromnak.

2018. okt. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Segíteni akartam a kérdezőnek. :)


Tudjátok vannak olyanok akik megmenteni akarnak egy kapcsolatot, nem pedig eldobni. Úgyhogy jó dobálózást annak aki lepontozott, biztos jobb ember mindenkinél.

2018. okt. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Hát el gondolkodom mi lenne a legjobb megoldás.

2018. okt. 10. 11:39
 7/7 anonim ***** válasza:

#4,5, Elhiszem, hogy segíteni akarsz, de ha úgy lenne ahogy gondolod, akkor neki is jól esne, ha ugyanezt a "ragaszkodádt" kapná vissza a kérdezőtől. Viszont pont az ellenkezője történt, felháborodott rajta.

Akkor ő miért is viselkedik ugy, ahogy vele nem akarja, hogy viselkedjenek???

Az ilyen embertől igenis "menekülni" kell. Láttam nem egy ilyen példát a környezetemben, nem volt jó vége, mindig nagyon eldurvult a helyzet.

Úgyhogy elhiheted, engem is a degitség vezérel. Van amit érdemes megmenteni, van amit meg jobb elenedni.

2018. okt. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!