Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti haragudnátok a barátnőtökre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti haragudnátok a barátnőtökre ha folyton más fiúkkal beszélgetne?

Figyelt kérdés

Leírok két elég fontos tényt.

Az egyik, hogy velem is akkor ismerkedett meg amikor barátja volt, a másik meg hogy sosem volt az a fajta aki levágta hamar ha valaki többet akar barátságnál. Ilyen szempontból naív kissé.

Az, hogy szeret látszik ahogy beszél másoknak rólam ahogy viselkedik velem, amiket tesz értem.

És mesélte sokszor, hogy neki mindig fiúbaràtjai voltak ezért sosem tudja milyen az, ha el kell utasítani egy fiút aki fel akarja szedni vagy ő szeret valakit aki őt csak barátnak tekiniti.



2018. okt. 11. 06:01
 1/5 anonim válasza:
Igen.
2018. okt. 11. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%

"sosem volt az a fajta aki levágta hamar ha valaki többet akar barátságnál" - jaj, hagyjuk már.


ez az, amikor az önbizalomhiány keveredik a rossz vérrel. változó arányban.


N

2018. okt. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én kivágnám.

Ezt a "jaj szegény olyan naiv" dumát meg ugye te se veszed be?

2018. okt. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van aki egyszerűen jobban kijön a fiúkkal, mint a lányokkal. Ha emellett hűséges és szeret, mi a probléma?
2018. okt. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom hány éves a barátnőd, én 18 évesen voltam ilyen, bár két kapcsolatom sose volt egyszerre és nem csaltam meg senkit, a többi viszont stimmel.

Utólag azt látom, hogy nem voltam elég érett egy komoly kapcsolathoz, nem értettem miért zavarta az akkori barátomat a helyzet, de utólag belátom, ma már azt mondom, hogy őszinte ferfi-no barátság nem létezik, hacsak az egyik fél nem meleg.


25N

2018. okt. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!