Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom mindig ellenőrizgette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom mindig ellenőrizgette a telefonom de egy ideje nem teszi. Kezd megbízni bennem vagy egyszerűen már nem érdeklem?

Figyelt kérdés
A barátom nagyon féltékeny volt, egyáltalán nem bízott bennem,volt rá oka(sajnos). A telefonom mindennap le ellenőrizte,tudom csúnya dolog de úgy voltam vele ha ettől megnyugszik legyen. Viszont már kb 2 hónapja nem teszi, most meg azon agyalok lehet már nem érdeklem. Tudom,hogy hülyeség, vagy esetleg kezd bennem megbízni. Nem tudom..
2018. okt. 11. 16:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Ilyen kapcsolatnak mi értelme,rém boldog lehet...
2018. okt. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sosem néznék bele más telefonjába. Ha ilyenhez kell folyamodni ott már valami nem jó. Olyankor inkább kommunikáció és ha az sem segít, akkor inkább kilépek.
2018. okt. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Már nem érdekeld. Tapasztalat.
2018. okt. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
29%
Progit rakott rá. Már nem szükséges élesbe látnia, elég listáznia.
2018. okt. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
43%
4+ és kiderítette a másik telefonod számát.
2018. okt. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nincs másik telefonom :D
2018. okt. 11. 16:39
 7/11 anonim ***** válasza:
17%
6 Dehogy nem, nem kell madárnak nézni senkit:DD
2018. okt. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Most már ő is csal téged, úgyhogy leszarja, te mit csinálsz.
2018. okt. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Lehet rájött, hogy fölösleges a mindennapos ellenőrizgetésnek, amikor nem kell sok iq ahhoz, hogy ne hagyj nyomot ami miatt kiakadna..


Vagy szerintem a kényszeresség közben ő is megcsalt már, és az elégtétel miatt engedett le. (Én pl tuti nem lennék többet hűséges olyanhoz, aki megcsalt, mert minek?)

2018. okt. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hol olvastátok hogy megcsaltam? Nem csaltam meg, csak hazudtam neki valamiben.
2018. okt. 11. 20:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!