Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés

Ha a párotok egy dologról másként vélekedne, mint ti, és ezt olyan szavakkal hozná a tudomásotokra, hogy "nagyon betegül gondolkodsz", "szólok, mert ez nagyon gáz"...

(Mindketten 40+ vagyunk)


2018. okt. 11. 20:10
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
"Szerintem nem"
2018. okt. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát azért nem mindegy milyen téma és mi a vélemény.
2018. okt. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1: Téged nem zavar, hogy nem azt mondja, hogy nem ért veled egyet, ő másként látja ezt, hanem egyből Istennek állítja be magát, és téged lealáz ilyen lebecsmérlő szavakkal?
2018. okt. 11. 20:18
 4/9 anonim ***** válasza:
48%

azért, nem azt mondta hogy : bammeg Gyula, hát a kva életbe de egy keci vagy! Szakadjon le a pofádról le a bőr."

Ne legyünk már harmatlelkűek. Se álszentek :D

2018. okt. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

2: A téma az volt, hogy normális dolog-e minden héten x alkalommal eljárni otthonról kanbulizni.

x>1

2018. okt. 11. 20:20
 6/9 anonim ***** válasza:
48%

1: Téged nem zavar, hogy nem azt mondja, hogy nem ért veled egyet, ő másként látja ezt, hanem egyből Istennek állítja be magát, és téged lealáz ilyen lebecsmérlő szavakkal?

Nem. Nem zavar.

A téma ismeretében azt mondanám, hogy nem értek vele egyet.

2018. okt. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Engem zavarna. Csalódnék benne valamilyen szinten az biztos.

Az teljesen természetes, hogy egyes dokgokban más a véleményünk, de ezt nem ugy kell a másik tudtara adni, hogy kvázi lehülyézzük a másikat, meg ha nem is konkrétan illetlen szavakkal. Pláne egy ilyen témában nincs abszolút igazság, teljesen magánvéleményen mulik.

2018. okt. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mond neki mindenki beteg és gáz ne rád éleződjön csak ez ügyben mert épp Te szólaltál meg!😉 Vicceld el nem nagy ügy!😊
2018. okt. 12. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Úgy látszik, tényleg megöregedtem, mert nekem nagy ügy. Én nem ezt láttam a nagyszüleimtől, szüleimtől, ők megadták a tiszteletet egymásnak, és én is elvárnám ezt a partneremtől, hisz én is megadom neki.
2018. okt. 13. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!