Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Betegesen féltékeny vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betegesen féltékeny vagyok. Ki lehet ebből gyógyulni?

Figyelt kérdés

Az előzmények igazából lényegtelenek. Önbizalomhiányom is van, sokkal előrébb szeretnék tartani az életemben mint ahol jelenleg tartok és ez nagyon nyomaszt. Minden más lányt/nőt kb többnek tartok magamnál. Mindenki vagy okosabb, vagy szebb..


Párom munkahelyére új fiatal kolléganő érkezett. Engem azonnal elkapott a féltékenység. Ugyan annyi idős mint párom. Olyan átlagos, de még is akárkit jobbanak tartok magamnál mert nagyon szigorú vagyok magammal.


Ki lehet ebből gyógyulni?

Már mindenki hülyének néz aki tudja, hogy mit művelek.

20L



2018. okt. 11. 21:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Pszichológus.
2018. okt. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
20%

Csak úgy lehet kigyógyulni, ha elfogadod magadat. Máshogy nem megy. De mire jó ez a féltékenykedés? Ha normális a párod, akkor rá se néz. Gondolkozhatnátok néha, hogy van oka annak, ha egy pasi veletek van és nem másikkal.

Megfelelsz neki.

2018. okt. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
54%

És akkor soknak miért van szeretője? Miért ábrándozik másról?


Akkor az olyna miért nem megy mashoz?

2018. okt. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Sajnos már attól is elkapott a féltékenység, hogy a csaj bejelölte őt...
2018. okt. 11. 21:38
 5/13 anonim ***** válasza:
56%
És egy férfinak nem lehetnek női barátai, mert egyből úgy is megcsal? :)
2018. okt. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
Tudod is az okát: önbizalomhiány. Ezen kéne dolgoznod akár pszichológus segítségével hogy vagy olyan értékes hogy bármilyen körülmény mellett téged választ a párod. Tégy, hogy értékes emberré válj.
2018. okt. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%
Neked egyedül saját magaddal van nagyon súlyos problémád. Minden más csak következmény. Először ezt kellene megpróbálnod megoldani, mégpedig csakis szakember segítségével, mint ahogyan azt az 1. sz. hozzászóló is nagyon bölcsen jelezte.
2018. okt. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
34%

6# mire gondolsz pontosan?


Mit lehet tenni, hogy valaki értékesebb legyen?

Én is kicsit beteg vagyok bár nekem van rá okom.

2018. okt. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom, ki lehet-e , de szeresd önmagadat (is)
2018. okt. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
*ja és ne kösd feltételekhez, ha te vagy a párod hülyeséget csinál, akkor is feltétel nélkül szeresd mindkettőtöket. Vagy hát nem tom, van egy szint, ami már megbocsájthatatlan, tolerálhatatlan; de ahhoz, hogy azt átlépje nagy dolog kell, szóval érted. Meg pl engedd el őt olyan szinten/mértékben, hogy ne akaszkodj belé foggal-körömmel, hanem tudd őt elengedni, és akkor ne szorongj rajta, hova megy, mintha birtokolni akarnád (őt); hanem engedd csak. Hadd legyen szabad, tehát ne okozzon neked gondot pl, hogy hova megy és mit csinál; szóval az, hogy azt dolgozd ki magadban, hogy add meg neki a szabadságot, ha akar, hadd menjen, ha pedig téged választ és maradni akar, mert szeret, akkor minden tökre rendben van:)
2018. okt. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!