Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a párom mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a párom mindenkinek akar venni ajándékot? Persze minden családtagnak.

Figyelt kérdés

Az van hogy az ő családi ajándékozási listája körülbelül 11 személyt tartalmaz..az enyém beleértve a páromat is, összesen 3 személyt.

Neki ott vannak a tesójai, azok párjai, egyik tesójának a két gyereke, anyja, apja, apja új párja (miért kell neki adni valamit is ? neki köszönhetően ment szét a család.),

Amikor megkérdeztem mi ez a nagy ajándékozási hajlam, mivel tudtam hogy ez nem volt náluk divat gyerekkoruk óta mert nem bírtak volna mindenkinek venni...akkor azt válaszolta hogy meg akarja mutatni mindenkinek hogy Ő igen is megteheti hogy mindenkinek vehet, mert hogy már nem lakik otthon és meg tud állni a sarkán..bizonyítani akar.

Na most a helyzet az hogy valóban nem lakik otthon mert nállam lakik, és csak annyit tennék hozzá hogy nem dolgozik.

Akkor minek akar meg miből akar bizonyítani ? Mert most csúnyán fog hangzani de az én általam megkeresett közös keretünkből nem fog mindenkinek ajándékot venni.

Egyébként is az apjával rossz a kapcsolatunk, az apja párjával méginkább, meg az robbantotta szét a családot, egyik tesójaval szintén rossz, annak a feleségével is..ugyanis ez a páros ellenünk van.

Így a 11-ből kiesett az apja, az apja párja, a tesója, annak a párja, a két gyerekük. Ugyanis én nem veszek a gyerekeknek sem ilyen esetben. Ha vennék akkor a szülei hülyének néznének..hogy nézd a barmot...kössz nem. Tehát már csak 5nél tartunk..ez esetleg, de ő túlsokat akar. Beszélni vele erről nem lehet mert azt mondja ha anyámék fejenként 3-4ezer értékű ajándékot kapnak, akkor azok is kaphatnak ugyanígy 3-4 ezer értékben mert egyenrangúak..persze. Akkor kidobok az ablakon 30-4ezret..fél fizetés szinte útiköltséggel.

Még Ő van felháborodva. Kicsit sokat akar..

Vélemény ?


2018. okt. 12. 05:40
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
30-40 ezret*
2018. okt. 12. 05:41
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen esetben szépen le kell ülni, hogy innentől közös kassza vége, külön kassza van. Ennyi a rezsi, ennyi a te részed, a maradékból mindenkinek azt veszel, amit szeretnél.

Ja, hogy nem dolgozik?? Nalad lakik, te tartod el? Akkor mi is van azzal, hogy megáll a saját lábán?

2018. okt. 12. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Tudjuk, 8 hónapja nem dolgozik, egy barom, képzésre se jár, de legalább jól néz ki.

Kamu.

Már megint túráztatod itt a népet. Az előző kérdésednél is túltoltad.

2018. okt. 12. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%
Állj már le a trollkérdésekkel, légyszi.
2018. okt. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Be tudja linkelni valaki az előző kérdését?
2018. okt. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Addig még el is hittem, hogy nálad lakik, közös a kassza, és ő nagyvonalúskodni akar a tágabb családjával.

Amikor írtad, hogy nem is dolgozik, és még úgy akar ajándékokat venni, onnan már rájöttem, hogy kamu.

2018. okt. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
73%
Ha ez így igaz, akkor én neked adok igazat...
2018. okt. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyutteles__9553823-mit-szolnatok-hozza-ha-a-parotok-a-volt-felesegenek-adna-csirket-tojast-a-hutob__oldal-2
2018. okt. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyutteles__9553823-mit-szolnatok-hozza-ha-a-parotok-a-volt-felesegenek-adna-csirket-tojast-a-hutob
2018. okt. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Bocs, nem sikerült átmásolnom.
2018. okt. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!