Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti ezt megtudnátok bocsájtani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezt megtudnátok bocsájtani a barátnőtöknek?

Figyelt kérdés
Volt neki régen egy nagy szerelme. Azóta évek teltek el,velem van. Mégis imád az exével tracspartizni facebookon és élőben is. Arról meg ne is beszéljünk, hogy békésen cigarettázgatnak meg iszogatnak(nem berúgnak, csak megisznak pl egy sört) egymás társaságába, volt,hogy megölelték egymást. Ez elég morbid szerintem, hogy évekkel ezelött nagy szerelemben szexeltek most meg békésen chillezgetnek, rihegnek röhögnek egymással..
2018. okt. 12. 08:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
7%
Kidobnám a r1bancot.
2018. okt. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
21%
Össze sem jönnék bagóssal, sem olyannal, aki jelentős időt tölt phaszbookon.
2018. okt. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%

Alapvetően normális, hogy benned van egy bizonyos fokú nyugtalanság emiatt de, ha megbízol a barátnődben akkor nincs miért aggódnod.


Megbocsátani meg nincs miért, mert nem tett semmi rosszat azzal, hogy egy barátjával néha elvan és találkoznak még akkor se, ha történetesen évekkel ezelőtt együtt voltak.

2018. okt. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
62%
Ha megkérted, hogy ne csinálja mert neked ez rosszul esik, de mégis csinálja, azt nem tudnám megbocsátani. Sokat elárul
2018. okt. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%

Ez a kérdés már volt, és kiderült, hogy próbálod az exnőcit lejáratni, mert kettőig nem látsz a féltékenységtől.


Újabb story nincs?:D

2018. okt. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Tudnád linkelni a kérdést? Nem én voltam,de kiváncsi vagyok a storyra.
2018. okt. 12. 09:06
 7/15 anonim ***** válasza:
51%
Kb.1-2 éve volt. Nyugodtan lapozd végig..nekem ere most nincs időm. De a szóhasználatod, és a jellemzések ugyan ezek voltak, ezért is szóltam.
2018. okt. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ez furcsa. Na mindegy annyira nem érdekel.
2018. okt. 12. 09:12
 9/15 anonim ***** válasza:
50%
Adnék neki!
2018. okt. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
83%
Ezen nincs mit megbocsátani. Ha ennyire nem tetszik, hogy jó emberi/haveri viszonyban maradt az exével, akkor hagyd ott és keress magadnak valami érzelmi analfabétát aki egy kapcsolat vége után úgy akar tenni, mintha az ex nem is létezne vagy a kapcsolat sose történt volna meg.
2018. okt. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!