Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti szakítanátok a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítanátok a helyemben?

Figyelt kérdés

A páromnak lelki gondjai vannak,rossz időszakon megy keresztül.Mindig mellette vagyok,ha kéri-a nyakán nem lógok ,mert azzal csak ártanék szerintem-,de sokszor ordibál velem,csúnyán beszél velem,hozzám vágja,hogy nem érdekli,hogy vele vagyok-e vagy sem.

Ezek engem nagyon megbántanak annak ellenére,hogy próbálok higgadtan állni a dolgokhoz.

Mit tennétek?


2018. okt. 12. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Én szakítanék.Mindent neked se kell eltűrnöd a lelki gondjai miatt,értékelhetné,hogy még mellette vagy.Ha szeretne,nem rajtad vezetné le.
2018. okt. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom,ez sokkal összetettebb probléma,minthogy egy rövid bekezdésböl meg lehessen mondani,hogy igen vagy nem. Nem hagynám ott a bajban a másikat,de eszköz se lennék arra,hogy valaki a feszültséget levezesse. Az a kérdés,hogy neked hol vannak a határaid a segítés és saját magad tönkremenetele közt.
2018. okt. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Tényleg megértő vagyok,elnéző,de volt már,hogy elkezdtem sírni emiatt,amikor nagyon megbántott,erre csak azt kaptam,hogy kussoljak be...

Nem tudom.

2018. okt. 12. 20:19
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted, akkor még tarts ki mellette. Türelem és empátia. Valószínűleg tényleg nem neked akkor rosszat, csak válságban van az élete. Segíts neki, hogy jobban legyen. Előbb-utóbb megszelidül majd, de ezt nem lehet megmondani mennyi idő!
2018. okt. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Miattad van a lelki problemaja? Nem? Akkor szakitanek,azonnal.

Eltem mar en is ilyennel, nem sokaig birtam. Raadasul nem voltunk hazasok, nem veszitettuk el az otthonunkat, nem volt gyerekunk, szoval igazi megprobaltatas nem ert minket. Es belegondolva, h mi lesz ha igazan komoly gondok lesznek,inkabb kileptem.

2018. okt. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem,nem miattam vannak gondjai,hanem az ő családjában vannak,amik "rányomták a bélyeget."

Szeretem őt,de ezek a hangulatingadozásai nagyon a kapcsolatunk rovására ment.

Nem tudom,hogy mikor változna meg a.helyzet..

2018. okt. 12. 22:39
 7/7 anonim ***** válasza:
6# az úgy már más egy kicsit. Nekem se semmi egy banda a családom,rengeteg fájdalmat okoztak már nekem,de sose a páromon vezettem ezt le,vagy bárki máson.
2018. okt. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!