Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit tegyek, mert nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek, mert nagyon rossz helyzetbe vittem bele magam. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Három évig éltem egy 49 éves férfivel, akivel tavaly szakítottam egy 46 éves miatt. Bár sima elválás volt, nagyon megviselte a volt páromat, de jó barátok maradtunk. Az újjal nem volt tökéletes a kapcsolat, sokat hagyott magamra,így megismertem egy késői negyvenes harmadikat,akivel azt hittem megtaláltam az igaz szerelmet.De sajnos bő egy hét után rájöttem, nem érzek úgy, mint gondoltam, ráadásul testileg sem jó vele.És úgy érzem, a második, a 46 éveset szeretem, de vele most is csak írogatok.De vele szeretnék lenni. Viszont nem szakítottam a harmadikkal,aki sokat keresett, de napok óta már nem, de nincs lezárva a dolog kettőnk között.Elmeséltem mindent az exemnek, ő azt tanácsolta, mindenképpen személyesen mondjam el,hogy szakítanék és próbáljak végre egy valaki mellett megmaradni,mert visszaut, ha emberek érzelmével játszom. De nem érzem ,hogy játszanék, csak érzéseim változnak, erről viszont nem tehetek.És arról sem, hogy három férfi szeret, de csak a középsőnek van esélye.....Mit tegyek ? Vagy maradjak magamra egy ideig ?
2018. okt. 12. 21:23
 1/9 A kérdező kommentje:
Még annyit,hogy nem szeretek egyedul lenni,magányosan.23 éves lány vagyok, dolgozom rendesen,nem kacérkodom senkivel.De a szívemnek nem tudok parancsolni....sajnos.
2018. okt. 12. 21:25
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindenképp maradj magadra egy ideig. A 2. ként említett férfihoz nyilván nincs visszaút, azt az esélyt eljátszottad.
2018. okt. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Huhh, most olvasom a korod. Akkor egy pszichológust is ajánlanék, hátha kiderül miért apád korabeli középkorú emberekhez vonzódsz.
2018. okt. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Miért pont a második kell?

Minddel boldogtalan voltál, mást kerestél. Ha visszamennél hozzá szerinted működne a kapcsolat?

2018. okt. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Valami nagyon nem kerek veled. A saját érdekedben keress fel szerintem egy szakembert.
2018. okt. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%

Ez szintiszta noi onfelmento locsogas volt. Sziv meg erzesek, hat lopikulat! Romantizalod azt, hogy onzo vagy es nem gondolsz bele abba neked hogy esne ez a banasmod. Gondolom te az a tipus vagy, aki nem csinalja a dolgokat, hanem vele csak ugy megtortennek, maga sem erti hogyan. Jaj te szegeny kis aldozat...


Elmondom mit tegyel. Vegyel elo olyan bepokhalosodott fogalmakat, mint becsulet, elorelatas, egyutterzes, fegyelem. Te nem fegyelmezed magadat, hanem kiszolgaltatod magad a csapongo vagyaidnak. Mert ezek nem erzelmek, ezek vagyak, benyomasok, osztonok. Nagyon felszinesen viszonyulsz az emberi kapcsolatokhoz. Hallgass az idosebb exedre es ne jatszadozz a ferfiakkal, aztan majd engedd el ot, mert igy nagyon lekotod az erzelmi eroforrasait es nem tud egy normalis kapcsolatot mas novel kiepiteni. Szerinted az uj noje mennyire dijazna, hogy a pasija a huszoneves exevel lelkizik? Gondolom ezen meg sosem toprengtel... Az exszel valo ilyen baratkozas a masiknak karos! Jo lenne, ha ezt belatnad. Legy vegre onzetlen es tegyel olyasmit, ami a masik ember javat szolgalja.


Ez az egesz tortenet nem egyszeruen a ferfiakrol szol, sokkal melyebb annal. Nem veszed elegge figyelembe a masik ember erdekeit es a csapongo termeszeted miatt kerulsz ilyen galibaba.

2018. okt. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Legyél egyedül és menj pszichológushoz
2018. okt. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%

Igazából egy köpedék érzelmi bűnöző vagy. Hogyan tovább ? Abba kéne hagyni a kapcsolatosdit és akkor foglalkozni vele, ha ezt a hülyeséget kinőtted. Mert választhatsz még. Vagy kinövöd vagy valaki betesz a hírekbe előbb-utóbb.

32/f

2018. okt. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Olyan vagy, mint egy kisgyerek, nem véletlenül vonzanak a 45-50 éves, apád korú férfiak.

De, játszol mások érzèseivel. Vagy csak simán xarsz rá.

Közben egyik rossz kapcsolatból mész a másikba. Egy napja ismered, ő életed szerelme, de egy hét után jössz rá, hogy bocs, mégse, de addigra szex is volt. Szerinted ez így mennyire normális 23 évesen?

Halvány sejtelmed sincs, mi a szerelem, kevered a szexuális vonzalommal, meggondolatlan vagy, határozatlan...

Nem csoda, ha a 45+ férfiak semmit se látnak benned, csak egy jó kis feszes testet. Az exed látja benned a gyereket is, ezért atyáskodik fölötted.

Ennek így mi értelme? Te hogy képzeled el magad öt èv múlva?

2018. okt. 13. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!