Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdekelne hogy miert ilyen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekelne hogy miert ilyen a pasim?

Figyelt kérdés
na az van hogy allandoa. bunkózik..elmond mindennek..meg nem tud mast csak sz*pjam le..mef d*gni akar de utana meg újra bunkó
2018. okt. 13. 16:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Mert semmit nem jelentesz neki. Bár amint elnézem a stílusodból nem tudom milyen pasi az aki szóba áll veled..
2018. okt. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

#1es

figyelj szem nem ismersz..es nem is figsz az 100%

ahhoz h nekem milyen stílusom van ahhoz vegkepp semmi kozod.

2018. okt. 13. 16:41
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Kerüld el ezt a pasit.
2018. okt. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%

Engem az jobban érdekelne, hogy miért vannak együtt némely nők ilyen taplókkal..


Utána meg jönnek a hasonló hülye kérdések és a minden pasi egy szemét monológ..


Kérdem én, hol ebben a logika?


Te éltedről van szó, te döntöd el hogyan alakítod de, ha rossz vele és bánt akkor tegyél ellene és szakíts vagy viseld el továbbra is.

2018. okt. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Leginkabb az oka érdekelne h miert van ez...bunkó meg flegma.

miutan sexeltunk..ujra kezdi

2018. okt. 13. 16:42
 6/15 anonim ***** válasza:
82%
Igy is megvagy neki, minek strapálja magát.
2018. okt. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%
Azért ilyen, mert még nem küldted el a retkes fa..szba.Amíg lefekszel vele így is, ne várj változást.
2018. okt. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
93%
Hát kérdező, téged sem az eszedért szeret. Már ha szeret.
2018. okt. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
86%

Osztom a Legroszindulatúbb véleményét!


Ezen igazából nincs mit "megérteni" mert elég egyértelmű. Te hagyod ezt, nem lépsz fel ellene és nem ignorálod. Ő azt hiszi ha te ezt elviseled akkor neked ez tökéletesen megfelel. Pont, hogy megerősíted abban, hogy mindent jól csinál, mert nem csinálsz semmit. Használni tud. Vele vagy. Akkor?

2018. okt. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
81%
Minden eddigi kommentet osztok, + hogy érzelmek gyengék, önzőek. Ha normális keretek közt lennének sem téged szeretne.
2018. okt. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!