Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél ha kiderülne hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha kiderülne hogy a párod AIDS-es?

Figyelt kérdés

2018. okt. 13. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Elmennék tesztre.
2018. okt. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Meglepődnék, mert csak egymással szexeltünk. De természetesen nem dobnék el 10 év csodás házasságot emiatt, figyelném, hogy szedje a gyógyszerét és csak óvszerrel lennénk együtt. Sajnálnám, hogy nem lehet emiatt több gyermekünk, mert a jelenlegi 2-nél mindketten többet szeretnénk.
2018. okt. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pánik, teszt, jogi lépések. Ilyen sorrendben
2018. okt. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tesztelnék, meggyőzném hogy az exét is hívja fel, mert ki tudja, hány éve lappanghat. Hosszabb távon baromira elkeserednék, hogy nem lehet gyerekünk. Utóbbi nem tudom, mennyire nyomná rá a bélyegét a kapcsolatra évek távlatában, de önmagában a betegség kiderülése miatt nem hagynám el.
2018. okt. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az előzőek mind jó és értelmes válaszok,de nekem a kérdésre az a válasz jutott egyből az eszembe hogy elküldeném a kur va anyjába.
2018. okt. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Pánikolnék mert akkor több mint valószínű hogy én is az vagyok.

Ha félrelépett szakítanék, aisd ide vagyok oda, és berendezkednék egy olyan életmódra hogy nagy esélyjel egyedül élem le az életem család nélkül.

Keresnék egy olyan munkát amit ezzel a betegséggel is lehetne végezni. Tanulással és munkávam tölteném az életem.

2018. okt. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!