Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítseg! Hol rontottam el?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítseg! Hol rontottam el? Randiztam 1 eve egy ferfival aki hazas de mar tizen eve romlott volt a parkapcsolatuk szinte testverkent eltek. A ferfi par honap utan otthagyta a feleseget (nincs gyerek nem is akart) Osszekoltoztunk

Figyelt kérdés
Na marmost mikor randiztunk teljesen mashogy viselkedett mint most sokkal jobban tudodd orulni nekem aranyosabb volt, elozekenyebb, torodobb. A szex is sokkal szenvedelyesebb volt. Mostmar befarsult hiaba probalok a kedvebe jarni hogy sutok neki, odabujok, kezdemenyezek, meglepem, ugyanugy befarsult valaszok. Szerintetek hol rontottam el? Tobbszor probaltam vele beszelni. De semmi valtozas.

2018. okt. 14. 10:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem véletlenül punnyadt be az előző kapcsolata is. Próbáld kimozdítani valahogyan. Menjetek el kirándulni, motiváld a munkájában, hobbijában! Ha ezek se mennek x idő után akkor lépni kell.
2018. okt. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
A kapcsolat és bármilyen kapcsolat, nem önjáró, melózni kell rajta, érte!!!
2018. okt. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Pár hónap után elvált úgy, hogy közben már veled volt kapcsolata. Tulajdonképpen lecserélte a feleségét rád, és mindenfajta kiértékelés, önvizsgálat, egyedül töltött idő nélkül folytatja azt, amit eddig is "otthon".
2018. okt. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
46%
A ferfiak vadaszok. A baromfiudvarban kapirgalo haziallatra nem kell soretes fegyverrel vadaszni. Az van.
2018. okt. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
#3 en is erre gondoltam viszont szeretem nagyon nem akarom hogy ez is rossz legyen mint az elozo
2018. okt. 14. 11:46
 6/12 A kérdező kommentje:
#4 nem kapirgaltam o kezdemenyezett o nezett ki maganak mert lepni akart, nem ismertem, nem tudtam rola semmit sem
2018. okt. 14. 11:47
 7/12 anonim ***** válasza:

Már más nőnek pityereg, hogy milyen rossz a hàzassága (veled), semmi se tart össze, pedig ő csak törődésre és szeretetre vàgyik...

Ott rontottad el, hogy a felesége helyébe akartál lépni, és most, hogy az ő helyében vagy, hirtelen mégse tűnik olyan jónak ez a pasi.

Szerinted miért mondják, hogy a rossz házassághoz is két ember kell? Ezért. A párod egy rossz férj. Vagy azt hitted, hogy ő tökéletes, csak a feleségével van baj? Nem ott kezdődik a gond, amikor egyik félrelép, stb, bölcs facebook mondások. De miért hiszik a szeretők, hogy ez csak addig igaz, amíg a megcsalt feleség orra alá dörgölik?

Most jön az, hogy ha otthon mindent megkapott volna, nem lép félre veled. Úgyhogy kicsit kapd össze magad, furulyázz gyakrabban, ugráld körbe jobban, mielőtt szegény boldogtalan férfi kénytelen megint máshol keresni a boldogságot!

2018. okt. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
45%
Azta... mennyire lehetsz rossz az ágyba, hogy nem tudod motíválni?
2018. okt. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#7 ez van most.


8# inkább nem kommentálnám a látatlan nagy arcodat miközbe azt se tudod miről van szó

2018. okt. 15. 19:45
 10/12 anonim ***** válasza:

De, tudjuk. Nem akarod beismerni, hogy ott rontottad el, hogy bekaptad az ezer éves gumicumit, hogy rossz a hàzassága, és szerető lettél.

Nyuszifül: akinek xar a hàzassága, az egy xar férj. Ilyen egyszerű. Hűtlen, hazug: miért is lenne jó?

Te meg ugrasz a kukira, hogy bebizonyítsd a másik nőnek, hogy jobb vagy nàla, el tudod venni a férjét.

Gratulálok. Nyertél egy hűtlen, hazug férjet, aki csak xar házasságot tud összehozni.

Úgyhogy most csendben szolgáld ki minden irányból, mert ezt a faxkalapot te akartad. Te vàlasztottad.

2018. okt. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!