Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha szeretem, ragaszkodok hozzá, szeretek vele lenni, viszont nem tudok benne megbízni?

Figyelt kérdés

Messze dolgozik, és amúgy is akármi történhet, régebben az exe is be akart kavarni a kapcsolatunkba (vagyis vannak időszakok mikor felbukkan) és egy éve majdnem miatta lett vége. Volt, hogy komolyabban össze vesztünk és egy hétig nem beszéltünk, vissza oldott az exét, majd egy hét múlva megint letiltotta. Mindekire féltékeny vagyok, mert ő sokkal közvetlenebb tipus mint én, hamarabb közelebb tud akárkihez kerülni.

Van mikor azt érzem csak azért vagyunk együtt mert nincs más, de aztán újra fel lángol hirtelen a dolog és minden megint tök jó és rendbe akarjuk hozni.

Nagyon rosszul esik, hogy nem tudom valóban velem akar lenni vagy jelenleg csak én akadtam neki. Volt hogy egyszer bosszúbol elhagyott egy hónapra mert mindig féltékeny voltam, szerinte ok nélkül, és össze is állt valakivel, de akkor én is. Majd megint össze jöttünk mert megint volt ilyen fellángolás. Ez fél éve volt.

Szeretném ha minden rendbe lenne köztünk. Az utóbbi időben konkrét okot nem adott arra, hogy féltékeny legyek, meg is bánta amiket tett, de mégsem tudom elhinni, hogy nem hagyna el vagy nem csinál a hátam mögött semmit.

21L



2018. okt. 14. 12:01
 1/2 anonim ***** válasza:
52%
Barcsak nekem is ilyen felmosorongy baratnom lenne, akivel barmit megtehetek akkor se hagyna el.
2018. okt. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem el kéne felejtened ezt az embert, és olyat kéne keresni, akiben meg is tudsz bízni.
2018. okt. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!