Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy ribanc barátnő, rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ribanc barátnő, rossz társaság, a lány hanyatlása - mi a következő lépés?

Figyelt kérdés

na szal így néz ki a szitu: falusi csaj (nagyon édes, aranyos, széplelkű és testű, kicsit naív, de nagy a szíve), sulit váltott és bekerül a városba és rohamosan változik

megnő az arca, egyre flegmább egoistább lesz és kezd ribancosodni

a legjobb barátnője egy iszonyat primkó kisk'rva haverok is elég balf'szok

kihasznál mindenkit csak magával törődik lesz'r mindent és mindenkit és egyszerüen irritáló lesz

az új 'társaság' szereti őt és emiatt a régit elkezdi lealázni kigúnyolni

szal egy mocskos kis k'rva lesz vagy lett belőle

ilyenkor mit lehet csinálni?

a legjobb ember volt akit ismertem!


2010. jún. 24. 01:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Ilyenkor lelehet lőni!

Ilyen ez a világ, teljesen kimossák az agyát azzal, hogy csináld azt amit mindenki, légy olyan mint mindenki, mert különben kiközösített senki leszel...És csinálják és a végén elvesztik önmagukat. Az ilyeneknek nincs tartásuk. Menj egyszer oda hozzá és mond a szemébe, h mekkora luvnya lett...hátha leesik neki!

2010. jún. 24. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

háth már próbáltam

reakció?

csak bántani tudsz :S

2010. jún. 24. 01:14
 3/8 anonim ***** válasza:
25%

Harmadik lépés:Elküldi hozzám a ribanc barátnőt.

Negyedik lépés:Vár

Ötödik lépés:Visszakapja a ribanc barátnőt.

2010. jún. 24. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor még egyszer...de annyira, hogy ne csak azt vegye észre, hogy te bántod, hanem hogy ő is másokat. Muszáj észhez téríteni, h felismerje magát...Szóval még egyszer beszélj vele erről, de ne kíméld, aztán ha belátta akkor lehet átölelni és megfektetni:D(a vége már csak vicc)
2010. jún. 24. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

erre sajnos csak magától tud rájönni. ha szerencséje van, meg fogja kapni az élettől azt az egy-két pofont, ami majd visszatéríti a helyes útra. amúgy ha ilyen az új társaság, ahogy leírod, nem kizárt, hogy hamarosan cserbenhagyják, csalódik bennük, stb és visszatalál hozzátok.


amúgy az ilyen emberekkel fenntartásaim vannak. az ilyen emberek nem jók. az ilyen emberek gyenge akaratúak, befolyásolhatók. ha jó környezetben vannak, jók, ha rosszban, akkor meg rosszak lesznek. a jó emberek bármilyen körülmények között jók maradnak. a te barátod nem jó, csak jellemtelen vagy gyenge.

2010. jún. 24. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A válasz írója 69%-ban hasznos válaszokat ad


figyi próbáltam már mindenhogy, szépen, keményen, a lehető legtöbb módon, egyszerűen nem veszi észre magát

próbáltam elmondani, hogy marhára nem akarom bántani, de nézzen már tükörbe mi a sz'rt művel miket csinál

gondoljon már bele, hogy pár hónappal ezelőtt leköpte volna a mostani magát

erre mit csinál? sír és megy az 'új' haverjaihoz mert ők 'nem bántják' sőt...


de amúgy igen, a metamorfózisa óta már én sem tartom oylan sokra, mint rég

2010. jún. 24. 01:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszolóval értek egyet, egyrészt abban, hogy ezt neki kell eldöntenie fejben, megy a csorda után, te pedig egyedül nagyon nehezen tudod megváltoztatni. Másrészt meg a jellemtelenség...mondjuk erős kifejezés rá, én inkább ezt naívságnak nevezném, meg ugye kamaszkorban mindenki tartozni akar valahová (leginkább a sikeres, nagymenő bandába). Egyébként ez a történet kísértetiesen hasonlít a Tizenhárom című filmre. Ajánlom midkettőtöknek, nem egy tömegfilm, de nagyon megrázó és tanúságos, talán még a barátnődre is hatást gyakorol.
2010. jún. 24. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát most már nyíltan ellenem van, nekemtámad, és nem 'pitiáner' módon, elég meredek dolgok történtek :S
2010. jún. 24. 02:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!