Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akarom eltartani a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarom eltartani a barátnőmet. Csak a szakítás lehet a megoldás?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt én 28, ő 23. Már a párkapcsolatunk elején hangoztatta hogy majd ő “beköltözik” hozzám, meg én vegyek neki ezt-azt. Normál anyagi helyzetben éltek a családjával, de én mindig is azt vettem rajta észre hogy a szülei főleg az apja arra nevelte, hogy neki elég csak szépnek lennie, az élet nehéz részét majd a férfi megoldja. Hát persze. Én tehetős vagyok, jó pozícióban.

amikor pl. elmentünk valahova mindig én fizettem, sok mindent vettem neki. (volt hogy hatjegyű értékben is), de neki soha semmi nem volt elég, mindenre húzta a száját sértődősködött, a legtöbb dologra még annyit sem tudott mondani hogy köszönöm. Soha fel sem merült az hogy legalább jelképesen vesz nekem valamit vagy meglep valamivel, nem, neki csak annyi a dolga hogy szép legyen..

Fél éve hozzám költözött, természetesen fel sem merült az hogy bármibe is beszáll. Meg sem akartam kérdezni mert úgy is tudtam hogy akkor jönne a hisztéria meg hogy én vagyok a bunkó. Hát nem, szerintem nem én vagyok a bunkó!

És úgy érzem nem is szeret. Én szerettem őt, a viselkedése miatt kiábrándultam belőle.

Szerintetek? Mit lehet tenni?



2018. okt. 14. 16:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha kiábrándultál belőle, mi a kérdés? Valakit el akarsz tartani, akit nem szeretsz? Miért?
2018. okt. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
70%
Te sem szereted őt, csak bárkit magad mellett akartál tudni, hogy ne legyél egyedül. Ha nem így lenne már az első 2-3 hónapban azonnal elkaptad volna a frakkját az illetőnek.
2018. okt. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Bizony. Eladja neked a punciját meg a társaságát.

Én a helyedben szakítanék vele, mielőtt teljesen rádtelepszik! Persze te is kicsit balga vagy, hogy ezt hagyod neki. Vagy tedd próbára, hogy innentől külön kasszán vagytok. Meglátjuk így is kelleni fogsz-e neki.

2018. okt. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Kortól függetlenül ez egy igazi sugar-daddy kapcsolat. Én kivágnám, mint cicust kakálni.
2018. okt. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Szakíts.

Te nem szereted, ő kariarit már egy másik szponzortól fogja kapni, úgysem az számít neki, hogy ki adja.

Praktikusabb lett volna odaköltöztetés helyett elengedni, de ha mostanra érzed úgy, hogy nem köt már össze benneteket semmi, akkor itt az idő lépni.

2018. okt. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%
Ha van szex, el ne küldd!
2018. okt. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
A közeljövőben el fogok vele beszélgetni, hogy ezt mégis hogy képzelte, és ha majd megy a szájhúzás (ne adj isten nem kellek neki), akkor 100% hogy kidobom és mehet amerre lát.
2018. okt. 14. 16:46
 8/21 A kérdező kommentje:
Nekem nem ér annyit a szex hogy ott tartsam csak azért... Lesz rá más.
2018. okt. 14. 16:46
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Furi vagy. Nem tudsz beszélni a barátnőddel? Olyan az egész mintha csak elszenvedője lennél az életednek, de semmi befolyással nem vagy rá!

Én akárhány barátommal költöztem össze, legyen az a szerelmem vagy sima szaktárs, mindig megbeszéltük milyen feltételekkel cuccolunk össze. Soha nem volt olyan barátom aki csak "engedte" hogy ott éljek. Mindig leültünk és megbeszéltük ez után mi lesz, mennyi részt vállalunk a háztartásban a rezsiben stb.

2018. okt. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

#6. mással is lenne szex...



Ez a csaj kuka:D

2018. okt. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!