Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van, hogy hiányzik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy hiányzik a párom, de ha velem van akkor meg nincs kedvem hozzá?

Figyelt kérdés
Csak hétvégén tudunk találkozni, mert nincs itthon hétközben és mindig nagyon hiányzik meg vele akarok lenni, de ha jön akkor legtöbbször semmi kedvem a szexhez. Összebújni meg kirándulgatni van kedvem, de ahhoz nincs. Lehet azért mert mostanában életkedvem sincs?
2018. okt. 15. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vonzódsz hozzá annyira az idő miatt.
2018. okt. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak barátként szereted az idő kihagyás miatt.
2018. okt. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy belé szerelmes.
2018. okt. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szedsz fogamzásgátlót? Egyik barátnőmnél az múlasztotta el a libidót, és amikor abbahagyta szinte rögtön visszajött a kedve.
2018. okt. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg tök érthetö. Egyrészt mert,hogy mikor kívánod a szexet,azt nem lehet idözíteni. Szóval ez a hét napból kettön kell akarnod fixen dolog nem müködöképes. Másrészt meg az érzelmi része fontosabb,ha van program,összebújás,egyszóval romantika,akkor jön a szex is,ha már érzelmileg kielégültél. Csak az a baj,hogy heti két nap nem feltétlen elég ehhez,föleg ha más gondjaid is vannak. Szerintem vonatkoztass el a párkapcsolati dolgoktól,és próbáld meg a életkedvedet megtalálni,a többi megoldódik utána magától.
2018. okt. 16. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha van fogamzásgátló, akkor szerintem is az van a háttérben. Nálunk az utóbbi időben volt, hogy hónapos kihagyások voltak, folyamatos elutasítások. A párom abbahagyta 2 hete a tabletta szedését, hogy pihentesse pár év után és teljesen megváltozott a hozzáállása.
2018. okt. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!