Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor emelhet kezet egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor emelhet kezet egy férfi egy nőre?

Figyelt kérdés

Amikor kidedült, hogy a férjem megcsalt, a hirtelen reakcióm az volt, hogy felpofoztam. Ő visszaütött és lelökött a földre...

Ha egy nő megüt egy férfit, akkor jogosan kapja vissza?


2018. okt. 15. 23:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%
Én nem ütném meg ezért. Higgadtan megmondanám neki, hogy "tudod hol az ajtó". Az, hogy tudja, téged hidegen hagy, az ő egóját jobban sérti.
2018. okt. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
42%
Azert, mert te vagy a gyengebb, meg nem feljogositva a pofozkodasra. Akkor sem, ha megcsaltak. Tudod, amilyen az adjonisten, olyan a fogadjisten.
2018. okt. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
72%
Ö.. nem, főleg hogy ő volt a hibás. Mire fel ütött vissza, mikor a pofont megérdemelte
2018. okt. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%
Az erősebb fél-mindegy hogy férfi vagy nő- hagyja békén a nála gyengébbet, kivéve persze ha az önvédelem.
2018. okt. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
72%
Férfi a nőre? Soha. Elég gyenge az a férfi aki visszapofonnal tudja csak megvédeni ill. megoldani egy ilyen helyzetet. Nem férfi.
2018. okt. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%

Én is azt a nézetet vallom, hogy egy férfi soha ne üssön meg nőt. Persze nyilván függ a helyzettől, ha a nő indokolatlan módon neki esik, és nem lehet sehogy sem leállítani az más... Persze ha teheti inkább akkor se üssön meg nőt.

VISZONT! Ebben a helyzetben meg pláne nem elfogadott. Ő csalt meg téged! Miért van ő felháborodva?


Persze nem tudjuk a háttereteket. Nem tudjuk miért csalt meg, nem tudjuk miért romlott meg ennyire a viszonyotok.

2018. okt. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%

nekem volt egy barátnőm aki kicsit bolond volt és ütött, karmolt a legkisebb nyavalyája miatt is. neki néha hátracsavartam a kezét amíg megnyugszik, de azért kicsit fájjon is - amiért nincs bűntudatom.

megütni nem ütöttem meg soha, pedig ráfért volna, de vmiért bennem volt h nem szabad...

a te esetben pedig sztem jogtalanul ütött vissza, bár ez tök lényegtelen, gondolom tudja h a szakítás miatt úgyis szétmentek, és legalább kiélheti az agresszióját. ha meg maradsz, akkor kb bármit megtehet veled.

2018. okt. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
14%

Nem szép dolog és nem is tervezek ilyet, de van az a helyzet és vannak nők akik ezt olyan szinten képesek kicsikarni maguknak, hogy megérdemlik.


Sokakban az a kép él a nőkről mint amit a nőnappal sugároznak vagy óvodától kezdve tömnek az emberek fejébe. Pedig ezeket, csak egy rétege érdemli meg a nőknek, mert nem minden nő egyforma. Nem lehet mindet egy kalap alá venni.

Vannak tényleg jólelkű, kedves, bájos nők, normális viselkedéssel és olyan jellemmel amire fel lehet nézni és csak a legelborultabb emberek ütnék meg őket.

De nem mind ilyen, úgy ahogy mondjuk szexben sem. Ott is különböznek. Vannak akik még az orált sem szeretik és vannak akiknek két farok kell egyszerre.

Így vannak olyanok is akiknek nyugodt lélekkel lehet olykor adni egy pofont, mert például a semmirekellő, gátlástalan viselkedés nem nemtől függ.


A kérdésben szereplő esetért például a férfi is megérdemelte a pofont, főleg, ha egy olyan nőt vert át aki erre semmivel sem szolgált rá. Ilyenkor nincs nembeli különbség. Vannak olyan tettek amikért ez jár. A pofon egy kifejező eszköz. Megvan a helye és a módja is.

Mondjuk én nem ütnék meg nőt, ha megcsalna. Annyira jelentéktelenné süllyedne a szememben, hogy még egy rossz szót sem mondanék rá.

2018. okt. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
68%
A primitív emberek első vagy utolsó érve az erőszak. Faszi ne üssön meg nőt.
2018. okt. 16. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
75%

Erősebb nem emel kezet a gyengébbre, legfeljebb önvédelemből.

A kétéves gyerekemnél is előfordult már, hogy dühös lett, rájött egy hisztiroham és csapkodni meg harapni kezdett. Az utóbbi fájt is, mégsem ütöttem meg.

2018. okt. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!