Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sehova nem megyünk közösen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sehova nem megyünk közösen, mit tegyek?

Figyelt kérdés

4 hónapos a kislányom. Van mellette egy kutyusunk is. Mikor a lányom alszik, én az udvaron foglalkozom a kutyával.

Közösen egyelőre nem tudom sétára vinni őket mert a kutyus húz pórázon.

Apa nem jön el velünk sétálni. Hétvégén csak akkor megyünk valahova, ha muszáj (pl babának kell valamit venni).

A városban annyi part látok babakocsival beszélgetve sétálni, szörnyen irigylem őket és már nagyon rosszul erzem magam így.

Volt valaki hasonló helyzetben?


2018. okt. 16. 07:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Párod miért nem akar veletek menni? Mondtad már neki, hogy szeretnéd, ha elmenne veletek?
2018. okt. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Errő lehet hogy vele kéne beszélned...tudod az okát miért nem megy veled sehova?
2018. okt. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Persze, több alkalommal is beszéltem vele erről.

Az az indok, hogy ő nem szeret sétálgatni.. Na de akkor mindenhova menjek egyedül a babával..? Plusz ugye a kutya.

2018. okt. 16. 08:05
 4/12 anonim válasza:
0%

Nehez dolog ez. Ha ennyire nem akar, nem erőltetném. Akkor sem akar menni ha azt mondod h oké, akkor míg lemegyek a kutyával a babára te vigyázol?

Esetleg ösztönzés ha mondjuk szereti a hasat, hogy ha lejön akkor van egy jó hambis a közelben stb? Vagy este főzöl neki valami különlegeset? Tekints rá kicsit gyerekként, titkon ők a magabiztos álca mögött sokszor gyerekek :)



Én is egyedül megyek sétálni hétközben a kutyussal és a babával is már 2 hónapos kora óta. Nekünk egy kis tacskónk van úgyhogy ha húz sem annyira, mint egy nagyobb testű. Nem tudom nektek milyen van. Viszont hétvégén apuka magától ajánlja h menjünk így lehet érdemben nem tudok segíteni.

2018. okt. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A babára vigyaz, amíg én elmegyek este a kutyával. De eszébe nem jutna, hogy sétáltunk, beszélgessünk vagy csak úgy menjünk valahova.
2018. okt. 16. 08:18
 6/12 anonim ***** válasza:

És ő most lett ilyen? Eddig minden hétvégén nagy sétákat tettetek? Ugye, nem?

Eddig elfogadtad így. Most lehet hisztizni, hogy fogja a babát, és elviszi sétálni, mert a BABÁNAK szüksége van friss levegőre, ő pedig mint apa, alkalmazkodik. Te se feltétlen azért viszed, mert kilométerhiányod van.

Ebben az esetben hallgathatod, hogy mekkora sarkàny vagy a szülés óta, és ő már nem számít, csak a babucikokacsocskacska. Mindezt undorral, ahogy sértett férfihoz illik.

Válóperes ügyvédet ismersz?


Vagy kendőbe kötöd a babát, aztán leszoktatod a kutyát, hogy húzzon. Szerintem a négylábú könnyebben idomítható, mint a férjed, és nem fog otthagyni érte a fenébe.


Ez a szép új világ, amihez alkalmazkodni kell. Felesleges panaszkodni, ez a te döntéseid következménye.

2018. okt. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mással se nagyon tudok beszélgetni, csak a kislanyommal és a kutyámmal szinte. Ok persze meghallgatnak, de nyilván..
2018. okt. 16. 08:22
 8/12 anonim ***** válasza:

7: De tudsz, csak nem próbáltad.

Kisbabával remekül lehet ismerkedni más anyukákkal, aztán mehettek együtt levegőztetni a piciket, később játszóra is.

Baba-mama klub, mamán baba torna, hordozó klub, ringató, facebook csoportok, stb.

Kutyával is, általában ugyanakkor viszik le őket, ugyanoda, és a kutyák is szeretnek bandázni az ismerősökkel.


Nàlatok nem a séta a gond, hanem a kommunikáció. El se tudom képzelni, hogy lehet úgy élni, hogy nem szóltok egymáshoz! Szex van?

2018. okt. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Sajnos jogos, amit ír :(


Mindenképp akkor a kommunikáció a fontos, én csak azért írtam ezeket a praktikákat h ne tartson egyből sárkánynak.

2018. okt. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Jarj el futni a kutyaval ,ahol szabadon tudod engedni.

Ismerkedj,szerezz baratokat. A barataid hova tuntek? Eddig nemvoltak?

2018. okt. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!