Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én szerelemmel szeretem, ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én szerelemmel szeretem, ő csak szeret? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

30 éves vagyok 3 éves kapcsolatom van. Párom 32 éves együtt élünk. Az együtt élésünk teljesen rendben van, jól működünk együtt szex is jó család-barátok is oké.

Az a probléma, hogy a párommal 2x már majdnem szakítottunk. Ő akart szakítani, mert nem érzi azt a tüzet és szerinte örlődik és ez nem normális. Azt mondta, hogy szeret meg semmi baj velem, minden jó de szerinte nem okés.

Mind a két alkalommal ő táncolt vissza mert rá jött, hogy fontos vagyok szeret stb.

Róla annyit kell tudni, hogy depressziós és rengeteget dolgozik stresszel és kipihenni sem tudja magát. Ez már nála gyerek kora óta fenn áll. Sőt maximalista is.

Én nagyon szeretem.

Szerintetek? Elő áll még 3. szakítási kísérlettel? Kommunikáció nagyon gyenge oldala a problémák nem szereti megbeszéni csak magába gyűjti....

Mit tegyek?

Félek mikor áll elő újból ezzel...


köszönöm

30/N


2018. okt. 16. 09:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen elő fog állni és ha szereted, akkor hagyod menni. Neki most kényelmes, mindene megvan, de ha jön a szerelem, akkor lépni fog.
2018. okt. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Köszi. Magamtól nem engedem. Ha minden áron elhagy úgy sem tudom meg akadályozni.

Harcolni fogok

2018. okt. 16. 09:51
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha gond.van megkell beszelni nem a masikra boritani az asztalt o meg pislog csak. Ennyit nem csak egy szereto de egy ember,munkatars,rokon is megerdemli nemhogy az aki a legfontosabb.

Ha erre nem hajlando akkor menjen.

Akkor annyit is er a szemeben, fontosabb a maga kis vilaga mint, hogy tegyen valamit kettotokert.

2018. okt. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Erre a kapcsolatra vesztegeted az idodet, mikozben olyanban is lehetnel, ahol megbecsülnek, szeretnek, es nem tartanak valami potleknak. Mert ennek a pasinak ennyi vagy. Kenyelem, allandosag, punci, kellemes, felvallalhato kapcsolat. Semmi több.
2018. okt. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

2 Miért akarsz harcolni?, mikor ez a fazon nem szeret téged és még pótléknak sem vagy neki megfelelő.


Hogy mit tegyél? Szépen köszönj el tőle, a lehető legjobbakat kívánva. Fel kell tudnod fogni, hogy egy ember nem tárgy, nem a te tulajdonod. Szabad lélek.

Erőszakoskodhatsz, csak felesleges, mert amint ez az ember szerelmes lesz-véged. Felcsináltathatod magad, de azzal maximum azt éred el, hogy egy egész életre nyomorult leszel, mert ennek a férfinek nem te vagy a Nő.

2018. okt. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

de így ő sem fair.

Nem értem magam sem miért szeretem ennyire. Mondjuk most épp nem történt semmi de valahogy elkapott egy furcsa érzés.

Szóval ha bejönne egy 3 személy akár honnan. Mondjuk amennyit dolgozik hétszentség hogy senki nincs és érzi az újdonság kémia szelét akkor dob? De az újdonság elmúlik. Ha nem tettem semmi olyant mitől múlik el a szerelem ? Mármint oké pár év alatt mindenkinél változik és nem marad mindig ugyan az.

2018. okt. 16. 10:54
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

6 *Mondjuk amennyit dolgozik hétszentség hogy senki nincs


Erre nagyon ne vegyél mérget:D


Hajnalban, napközben, délután, este is meglehet csalni bárkit, ha valaki akar. A meló meg mindig egy nagyon nagyon jó ürügy, hogy ne kelljen veled lennie.


Mert van amelyik nő mellől bemennek az irodába, akár este is, és van amelyik mellett inkább hazaviszik a melót, és éjszaka, akár a konyhába dolgozik az illető, csak ne kelljen elmennie.

2018. okt. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Itthon dolgozik, tudom mit látom, szóval tuti hogy dolgozik.
2018. okt. 16. 11:00
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Most ne ezen rugózz, nem arrol van szo, hogy megcsal.

Csak akarmikor találkizhat olyannal (és fog is), aki iránt többet érez. És akkor pattintva leszel igyis úgyis. És nem, nem az újdonság szelét fogja érezni, hanem a "tüzet", amit melletted nem. Ami hiányzik neki. És azt gyanitom irántad sosem érezte. Mert ha 3 év alatt már 2x előállt ezzel, akkor ott soha nem is volt komoly tűz. Tetszettél neki, jól elvoltatok, eleinte meg elég is volt, de már hiányérzete van.

Harcolni nincs miért, ez az ember nem szeret téged. 2x visszatáncolt, mert egyedül megsem akar maradni, meg valamennyire kötődik hozzád, de ennyi. Az meg téged is elléggé jellemez, hogy hagytad neki. Én a 2. után mar biztos megmondtam volna, hogy velem ne szorakozzon, pótlék nem leszek, mostmar menjen amerre lát.

Ezzel a kapcsolattal tényleg csak az idődet vesztegeted, erre nem lehet alapozni. Még ideig oraig ellötyöghettek együtt, de komolyabb elkepzeléseid (pl. családalapitás) ne legyenek.

2018. okt. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy újból elő fog jönni ez a téma, hiszen a szerelem szeretetté mérséklődik, nem pedig fordítva.

Tehát ha eddig is az volt a gondja, hogy nem szerelmes, csak szeret, abból tűz már nem igen lesz.


Le kellene ülnöd vele beszélni arról, hogy mi is van, mert ha az van, amit ide leírtál, akkor valóban csak az idődet vesztegeted.

Vagy ellesztek a langyos vízben, de ő nem szerelmes, te pedig rástresszelsz arra, hogy nem az, így egyikőtök sem boldog.

Vagy jön valaki, akivel érzi a tüzet és gondolkodás nélkül elhagy.

Rájött hogy fontos vagy neki, mert megszokott. Üres a lakás, nincs elmosogatva, hol a zoknim, stb. de szerintem ha egy férfi eljutott oda, hogy ezt kimondja, ráadásul kétszer, akkor neked kell erősnek lenned és úgy elengedni, hogy akármilyen rossz is az elején,kitartani és nem visszafogadni.

Így Neked is és neki is van esélye olyat találni, akivel megvan a tűz, és úgy becsüli meg őt, ahogy megérdemli.

2018. okt. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!