Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom nem mutatja meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom nem mutatja meg a telefonját, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az elmúlt napokban folyton rezgett a telefonja,azonnal visszaírt, mihelyst üzenetet kapott.

Ez ment egész nap,ma rákérdeztem, ki ír neki,de kitérő választ adott.


Kertem,mutassa meg a telefonját,hogy megnyugodjak es ne kezdjek el kombinálni, de nem mutatta meg.


Nem tudom,mit tegyek,beleneznem nincs eselyem,mert ujjlenyomattal védi.


2018. okt. 16. 12:45
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
83%

Csak az rejteget, akinek rejtegetni valója van.


Nekem is ujjlenyomat olvasós a telefonom, de meg van adva barátnőm egyik ujja is, hogy fel tudja oldani, ha szüksége lenne rá. Nincs semmi rejtegetnivalóm.

2018. okt. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
16%
lehet, hogy csak meglepetést szervez neked
2018. okt. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
14%

Ha nincs bizalom, akkor mar ugy is mindegy.


En is sok üzenetet kapok es van, amikor rögtön visszairok vagy akar felre is vonulok telefonalni, amikor parom pl. filmet nez. Persze, ha olyasvalamire gondol, ami öt is erinti, megkerdezi, de eszebe nem jutna leellenörizni.

2018. okt. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
65%

A barátod sáros a leírtak alapján, de majd itt "úgyismegmagyarázzák" neked, hogy a telefonjában nincs semmi keresnivalód.Ami valahol jogos is, hiszen az privát szféra.De van amikor jóval egyszerűbb itt lebuktatni a hazug felet.És ezért hangoztatják előszeretettel a "nincsjogodatelefonbanturkálnijótanácsot", főleg azok, akik szintén így lennének lebuktathatók a leggyorsabban.

Én várnék és figyelnék a helyedben egy rövid ideig még.És, ha nem változna a helyzet, továbbra is bizalmatlanságra adna okot, akkor megfigyelném, ha időm és a lehetőségem engedné.Magától jó ideig nem fog még színt vallani a barátod az tuti.

2018. okt. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
17%
Ne haragudj, de a privát beszélgetéseimet nem szeretem, ha olvassák, mert gyakran a barátnőim teljesen személyes dolgaikat írják le benne. Megértem a barátod...
2018. okt. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
17%

Én se mutatnám meg a páromnak a privát beszélgetéseimet... Nálunk pl akkor volt ilyen (sok chatelés, titkolózás), mikor az egyik barátnőm családi problémákon ment keresztül. Mi a bánat köze lett volna a páromnak a barátnőm magánéletéhez? Mi ketten együtt vagyunk, onnantól kezdve az összes ismerősöm köteles bizalmába fogadni, és vele is megosztani a legprivátabb dolgait? Nem is értem.

Szerencsére eszébe se jut ilyesmi, hogy belekotorjon a magánleveleimbe.

2018. okt. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
14%

Nem is értem. Nekünk onnantól van mobil, mikor még SMS-t sem tudott. Használjuk őket rendesen, de soha eszünkbe ne jutott volna a másikéba turkálni.

Nem bizol, le kell lépni. Bizalom nélkül csak szenvedés egy kapcsolat.

2018. okt. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
94%

Blablabla...

Annyit mondhatott volna, hogy xy haver, lelkizünk, de bocs az ő magánügye. De nem ezt mondta.

Tiszta sor, hogy titkolózik. Na vajon mit?

2018. okt. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
68%

Párkapcsolat titkokkal működik szerinted hosszútávon? Csak ezt kell megválaszolni mindenkinek aki szerint ami a telefonunkban van az magánügy, és a párunknak semmi köze hozzá.

F35

2018. okt. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
84%
más nővel cseveg szerintem, ez tuti
2018. okt. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!