Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez manipuláció lenne az ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez manipuláció lenne az ő részéről?

Figyelt kérdés
Összevesztünk valamin, de utána még aznap kibékültünk. Viszont másnap bevágta hogy ő beteg, fáj, szúródik a szíve, és megy a kórházba kivizsgáltatni magát. Én 22 éves nő, ő 26 éves férfi.
2018. okt. 17. 09:17
 1/3 anonim ***** válasza:
34%
igen
2018. okt. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen lehet, hogy tényleg szúródik a mellkasa, és azért ment el a kórházba...

Ha egyébként hajlamos hazudozni, nagyítani, manipulálni, akkor benne lehet a pakliban, hogy rád akar hatni.

2018. okt. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet manipuláció is akár.

De velem volt már olyan, hogy a párom előző nap annyira felidegesített, hogy egész éjjel nem aludtam. Reggel pedig annyira szúrt a szívem órákon át, hogy azt hittem megdöglök.(családban van szívbeteg) De sokszor van ez, általában mikor felidegesítenek. Simán meglehet, hogy vele is épp ez van. Hogy mennyire veszélyes azt nem tudom, de én rendesen megijedtem.

2018. okt. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!