Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom az utóbbi fél évben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom az utóbbi fél évben elhanyagolt viszont ma történt valami ami után kaptam egy levelet, hogy minden megváltozik. A féltékenység miatt lehetett?

Figyelt kérdés

Ma reggel egy élelmiszer boltba mentem be ahonnan egy fiatal rendőr pasi jött ki és majdnem ki esett a szeme 🤣Mikor ki jöttem oda jött hozzám és el kérte a személyim igazoltatásra hivatkozva a kollégája meg az autóba vigyorgott. Az autóm adatairól semmit sem kért. El meséltem a páromnak mert mindent el szoktam és azt mondta szerinte azért igazoltatott, hogy meg keressen pl Facebookon. Ezután úgy pár óra múlva kaptam tőle egy üzenetet hogy ne haragudjak rá hogy semmilyen volt velem és nem foglalkozott velem csak sok gondja van(vállalkozás, stb) és nem tudja hol áll a feje megigéri, hogy mindent rendbehozunk ha még nem késő és ne felejtsem el soha,hogy ő nagyon szeret engem.


Szerintetek ez váltotta ki belőle?. Tényleg sokat veszekedtünk mostanság mert egy szabad napja sem volt soha és nem tudott velem lenni.


2018. okt. 17. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te is tudod a választ. :)
2018. okt. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
Manipulálni próbál.
2018. okt. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy emiatt szart be, de egyébként édesmindegy, amíg a tettei nem igazolják a szavait, addig az egész ígérgetése csak olcsó, üres duma.
2018. okt. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Áhh, neeem, biztosan nem ez váltotta ki belőle. Hiszen eddig le sem szart, meg csak veszekedett veled... de hirtelen megváltozott, csak úgy.
2018. okt. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
fogalmazás, helyesírás, külalak
2018. okt. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!