Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ellen tudsz állni a kísértésne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ellen tudsz állni a kísértésnek, ha egy munkatársnő nyilvánvalóvá teszi, akár tettel is, hogy nagyon tetszel neki és többet akar?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy párkapcsolatban élsz pár éve,de komolyan nyomulni kezd a munkatársnő, nem tudni pontosan mit akar csak kalandot vagy elszeretni a társadtól. Bele mész-e egy ilyen kalandba? Tegyük fel, hogy vonzó is számodra a munkatársnő.

2018. okt. 17. 20:04
 1/10 anonim ***** válasza:
60%

Nőként írom, és nem régen volt-nincs 1 éve. 2 kollégám is bepróbálkozott, és mind kettő személyesen. Tehát látta a koromat,nem mai csirke vagyok, látott engem, és tudta, hogy családos, gyermekes ember vagyok. Mindkettőt elküldtem oda ahová való.


Ennyit a kisértésről..aki akar az megáll. És annál lejjebb nincs mint egy munkahelyen bepróbálkozik valaki.

2018. okt. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%

Megesnek ilyen kalandok, de még komoly kapcsolat is születését is láttam így, úgy hogy mindkettőnek volt párja.

Szóval nem alaptalan.

2018. okt. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
19%

1+ és: az egyik singli, a másik meg barátnős. Hát ennyit a mai emberekről.

Meg rólad is kérdező, aki abba nem goldol bele, hogy egy értelmes és intelligens, egyenes nő sosem kezdene ki egyetlen férfival sem, nem hogy kollégával.


Szóval takarítsd ki magad amig nem késő, hogy ne ujjal mutogassanak majd a kollégáid rád, mert a lotyó az egy tisztességes egyed lesz hozzád képest, mert kézen keresztül fognak a jellemgyenge faszik egymásnak adogatni.

2018. okt. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
*a jellemgyenge faszik egymásnak adogatni, mint ahogy a Reptéren szokás :)
2018. okt. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Elnézést, de alapvetően a férfiakat kérdezem, hogy volt-e olyan, hogy rá akart nyomulni a munkatársnő? Ellenállt vagy sem?
2018. okt. 17. 20:30
 6/10 anonim ***** válasza:
68%
Amelyik nem himribizli, az elhajt.
2018. okt. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%

Nem, mert nem tudnék a tükörbe nézni, ha ezt megtenném.

Tisztelem a párom és van gerincem ahhoz, hogy a két percig tartó izgalmat felül tudjam írni az agyammal. Ha meg annyira kell az a dugás, akkor előbb tisztességgel szakítok, nem veszem hülyébe azt, aki mellettem áll. Mindig undorítónak tartottam azokat az embereket, akik megcsalják a párjukat, függetlenül attól, hogy nőről, vagy férfiról van szó.

2018. okt. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
#4 Mivan a reptéren? Mi ott a szokás? És ezt te honnan veszed?
2018. okt. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Velem pont ez történt. A párom a kolléganője miatt dobott. A fájdalom elmondhatatlan.


Én soha nem kezdenék kapcsolatban élő emberrel, mert ismerem a fájdalmat, amit maga után hagy. (mindhárom félnél).


Szóval ne tedd!!!

2018. okt. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Én nem akarok tenni semmit! Én csak kérdezek.


Csak tudni akartam, hogy férfitól érkezik -e olyan válasz , aki azt mondja, hogy szereti a párját és egy kis izgalom kevés a megcsaláshoz. Jó tudni, hogy azért akad még olyan, aki jellemes.

2018. okt. 19. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!