Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nagyon nyugodt, és türelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon nyugodt, és türelmes a természetem, az baj?

Figyelt kérdés

Unalmas lehet? Mert már kaptam ezt meg egy exemtől.

Én nem tartom annak, de az biztos, hogy nem én leszek az, aki leordítja a fejedet a semmiért is.

Onnan jutott ez eszembe, hogy a jelenlegi párom is megjegyezte többször már, hogy milyen kis nyugodt vagyok, meg "szerintem téged fel sem lehet idegesíteni."

Nyilván fel lehet.Csak maximum nehezebben mint másokat.


2018. okt. 18. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj,, max a partnered nem illik hozzád.Nyugodt és türelmes nem azonos az unalmassal.Egy nyugodt türelmes ember is lehet érdekes vicces.
2018. okt. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mit nem adnék a párom ilyen lenne...nahat..
2018. okt. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is és párom is ilyenek vagyunk. Én imádom. Olyan érzés hazamenni az üvöltöző kollégák és idegbeteg emberek közül, mintha hazaérnék a béke szigetére.


Párom maximum akkor nyűgös egy kicsit, ha éhes.


N

2018. okt. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is kaptam ilyen megjegyzést, hogy milyen türelmes vagyok, nem idegeskedek nagyon, túlságosan is kedves vagyok.


Na, rajta kívül általában pont az ellenkezője vagyok, rá egyszerűen nem tudtam haragudni, alapból azt váltotta ki belőlem, hogy állandóan próbáltam kedves lenni vele.

Persze, néha azért nem odatenni magad, és megmutatni, hogy mi van.. nálam ez kevésbé fordult elő.. emiatt fura volt számára, hogy ilyen vagyok.

Pedig ha látná, hogy mással aki nem bír olyan jelentőséggel számomra, azzal hogy tudok néha viselkedni.

Találd meg a középutat. Ha valami vita van, és úgy érzed neked van igazad, azért néha mutasd meg.

A legtöbb normális nőnél sem elég néha csak ha jól érvelsz és nyugodtan le tudod reagálni a vitát...

(Félreértések elkerülése érdekében ne legyél totális tahó, csak azért állj ki magadért.)

2018. okt. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj az, csak a megfelelő partnert kell megtalálnod hozzá, mármint a személyiségben...
2018. okt. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

4, én is nő vagyok.:D másokkal szemben is nyugodt vagyok. Persze ez nem egyenlő azzal, hogy hagyom magam pl elnyomni, vagy csak bólogatok. De eléggé stabil, kiegyensúlyozott vagyok,és sok dologban határozott.

Az exemnek pl a veszekedés egyenlő volt a szenvedéllyel. Az én szótáramban a szenvedély mást jelent.:D

2018. okt. 18. 16:15
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne baj? Nem mindenkinek kell a dráma, hogy jól érezze magát.


Az én párom meg másodpercek alatt is idegbeteg tud lenni apró dolgokon.:D Néha nem bánnám, ha inkább nyugodt lenne ő is, de így is együtt vagyunk évek óta, és nem jelent súlyos problémát. (Nem velem ordítozik vagy ilyesmi, nyilván az más lenne, csak hamarabb felmérgesíti magát dolgokon, mint én)


A nagyon/abszolút ellentétes személyiségek nem illenek egymáshoz, és nem is tudják hosszú távon elviselni a másikat, ez ilyen. EZ nem azt jelenti, hogy egyikkel vagy másikkal gond van, hanem hogy nem feltétlenül jöttök ki jól egymással, mert másképp viselkedtek, másképp gondolkodtok, másképp reagáltok helyzetekben.

2018. okt. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!