Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor valik a ferj olyanna,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor valik a ferj olyanna, miert teszi es mi a celja azzal hogy manipulal?

Figyelt kérdés
2018. okt. 18. 15:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell tudnod, értened, neked kell vele megbeszélned...
2018. okt. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A manipuláció célja az, hogy elérje közvetett módon amit akar.

Legtöbbször ez egy hozott viselkedési minta.

2018. okt. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Rengeteget utanaolvasok. Hozhatta a csaladbol, ezt lathatta a szuloktol? De megemliteni ezt nem merem neki hogy talan azert o is ilyen. Talan rossz gyermekkora volt? Azt hiszi ez igy jo?

Kapcsolatunk elejen nem volt ilyen.Miert csak par ev utan mutatja meg a masik arcat is?

Nagyon nehezen voselem mar, szinte szenvedes.

2018. okt. 18. 15:17
 4/10 A kérdező kommentje:

Kedves kettes. Hogy elerje amit akar? Irod.

De valas, elhagyas, elkuldes, nem szeret, stb. Mik lehetnek az okok?

2018. okt. 18. 15:19
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
És az miért van, hogy valaki benne marad egy olyan kapcsolatban, ami már szinte szenvedés? Tán mazochista?
2018. okt. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nézd meg mit akar "elérni"?

Az 1-2 év reális, mert addig tart a szerelem, a fellángolás akkor a párunk alá rendelődünk, kevesebb a surlódás. Aztán jön a szeretet korszak amikor visszaáll az ember a régi jó sablonjába.

Aki manipuláló családba nőtt fel az ehhez is hozzányúlni, mert ez a természetes és fogalma sincs, hogy van más müködő út.


Ha ebből szabadulni akarsz, akkor annyit kell tenned, hogy bárhányszor érzed a manipulációt... kivonod magad belőle. Nem cselekszel az akarta szerint. És mindig őszintén nyílt lapokkal játszol, mert azon nincs fogás. Így felajánlod hogy, mondja el mit akar és megbeszélitek lehet-e teljesíteni. Tehát meg kell tanítanod bízni és meg kell tanítanod az őszinteségre. Hogy kérjen nyíltan és teljesül.


Én manipuláló családba nőttem fel, és az egyik párom leszoktatott róla. Ha kell tanács írj nyugodtan. Segítek ha tudok!

2018. okt. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Elég gáz, kérdező, ahogy szinte nulla információt megadva válaszokat akarsz a hozzászólókból kicsikarni. Semmiért valamit?
2018. okt. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez már sokadik kérdése a kérdezőnek, hónapok óta fel-felbukkan hasinló kerdésekkel. Ez a legutóbbi:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyut..


Nézd kérdező, az okokat hiába keresed. Teljesen mindegy a helyzetedet nézve. Fogd fel, hogy a házasságodnak vége. Inkább arra fordits energiát, hogy el tudj költözni, új életet kezdeni. Ő mar közölte, hogy nem szeret, válni akar. Mire vársz?

2018. okt. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy fontos neki, nem tisztel, nem szeret.
2018. okt. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 tambi3 ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Én vagyok széles e hazában az egyetlen férj, akinek az "az asszony parancsol" (de legalábbis én beismerem). Írásaid alapján harminc körülinek (méginkább alattinak) gondollak, nekünk pedig két hete volt a harminchatodik házassági évfordulónk. Elég komoly, saját tulajdonú céget vezetek, mindennek ellenére tudom magamról, hogy ostoba vagyok. Legalábbis "az élet dolgaihoz" mindenképpen. Ha mindezek dacára elfogadsz tőlem néhány gondolatot, csak akkor olvasd tovább:


Először is a férfi "vadász". Mindenre és mindenkire. Jobb kocsira, TV-re, bocsánat; jobb nőre. Ez a genetika. Természetesen ennek ellenkezőjét esküvel bizonyítjuk az oltár és az anyakönyvvezető előtt, de a férjek által elkövetett "hűtlen elhagyás"-ok száma bizonyítja, mennyit is ér a szavunk... Én sem vagyok kivétel, nekem is mindég kellett minden. Talán annyival vagyok "becsületesebb"(???) férfitársaimnál, hogy mikor láttam a "boldog beteljesedés" fizikai elérhetőségét, akkor mindég visszakoztam, elég volt a tudat, hogy "leteríthetném a vadat". Még független ifjú emberként annyiszor megtettem, hogy tudom; vad és vad közt nincs akkora különbség, mely megéri a kockázatot. De ezek olyan régi történetek, hogy még a független Magyar Bíróság előtt is elévültnek tekinthetőek.


Azt hinni, hogy ha egy férfi nem közeledik az "imádott nő"-höz, a feleségéhez, akkor fiatalon egyedül él magának; legalábbis több, mint naivitás... Bármennyire fáj, jobb ha kinyitod a szemed, vagy ha úgy tetszik "kihúzod a fejed a homokból", és szembenézel a rideg tényekkel.


Jó lenne tudni, miből is áll egy ilyen "manipuláció", talán ha mondanál egy példát... Talán csak úgy érzed, és nincs is semmi baj.


De ha mégis, akkor a családapák több okból sem sürgetik a válást:

- jelenleg is van aki gondjukat viselje (jelesen Te) A férfi egyedül szinte életképtelen. Nem tudom elképzelni Georges Clooney-t porszívózni, vagy mosás közben (csak halványan merem remélni, hogy Ti sem...).

- gonosz módon gyanítom, hogy a szex is rendben van, csak máshol...

- ha ez kiderülne, vagy esetleg ő indítaná meg a válópert, mondjuk elhidegülés címén, akkor rendkívül rosszul jönne ki az ügyből anyagilag. Társadalmunk fentebb említett bírósága nagyon helyesen és teljes joggal, ezer százalékig anya és gyermekpárti, mind a tartásdíjat, mind a vagyonmegosztást illetően.


És már imígyen; "érték csökkenten" lehet, hogy "máshol" már nem is lenne olyan vonzó. Ugyanis ráadásul drága Hölgyeim, egy férfira dolgozni kell. Etetni, itatni, takarítani, zokniját megkeresni, dolgait nyilvántartani... Lehet persze eljátszani "emancipáciát", de ez hosszútávon nem megy, vagy pedig olyanná válik a férfi, amilyen már nem is kell Nektek... Tündér hitvesem egy nagy budapesti kórház egyik főbb osztályának vezetője, egész napos rohanásban van, három-négyig kórház, délután vagy este fodrász-manikűr-pedikűr-wellness-fittness-kozmetika-ilyentáska-ésolyancipő (ha végigmegyek vele az utcán mindenki dicsérget, hogy milyen szép nagy lányom van, pedig valaha egyidősek voltunk...majdnem...), de soha nem mulasztja el, hogy kórház után, a fentebb elsoroltak előtt haza ne ugorjon főzni, mert az ő férjének csak ő főzhet, és nem hamburgert vagy pizzát... Cserébe - akarjon bármit, kerüljön bármennyi időmbe, energiámba, vagy pénzembe - megkapja tőlem azt a két szót, ami szerintem a jó házasság titka:


"Igen drágám!"


Slussz!!! Nincs vita, manipuláció, elhidegülés, meg egyéb dőreségek.

2018. okt. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!