Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én vagyok a túl gyanakvó?! A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a túl gyanakvó?! A többi lent!

Figyelt kérdés

Összejöttem egy csajjal. Tök jó vele az ágyban meg minden. De azt mondta, hogy nem akarja még elmondani másoknak hogy járunk, inkább tartsuk titokban. Azt mondta, azért mert az anyja beteg, és ha megtudná hogy ő szakított az előző pasijával, abba belebetegedne. (Mármint az anyja!) Mert hogy annyira kedvelte az előző pasit meg annyira szívén viselte a lánya sorsát és szurkolt hogy sikerüljön nekik az a kapcsolat.


Belementem volna de tegnap valami szöget ütött a fejembe. Beszélgettük és a barátnőm arról mesélt hogy mikor kórházban volt az anyja nem is látogatta meg tett rá nagy ívből. Ezen elgondolkodtam: ha az anyja tesz rá akkor hogy viselné így a szívén a lánya sorsát? Ha a kórházban nem érdekelte, miért izgatná magát egy párkapcsolat miatt? Csak én gondolok bele túl sokat vagy tényleg csak kifogás lehet ez az anya-dolog, hogy ne kelljen engem felvállalni?



2018. okt. 22. 11:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól érzed. A csaj még kavar az exével. Ha ex egyáltalán...
2018. okt. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tiszta lap szerintem. Még nem szólnék semmit, figyelném a jeleket, gyűjteném az infót, hogy össze tudjam rakni a valós képet. Esélyes, hogy még nincs lezárva az előző kapcsolata (vagy nem is lesz) és ezért a titkolózás.
2018. okt. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Tuti van ott mégegy pasi.
2018. okt. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!