Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatban meddig remélnétek, hogy belétek szeret a pasi?

Figyelt kérdés
Én szeretem,ő is tudja. Lehet esélyem még, ha most azt mondta nem kell neki kapcsolat tőlem,csak szex?
2018. okt. 22. 22:39
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Egy percig sem. A szexkapcsolatban nincsenek érzelmek. Ha vannak, akkor az mártírkodás és nem szexkapcsolat. Én meg nem vagyok mártír, aki odadobja magát használatra szánalomból.
2018. okt. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Nekem már annyian mondták, hogy nem szerelmesek belém, hogy már nem is érdekel. Igazából nem hittem nekik. Mondjuk egyik se úgy indított, hogy na ez szexkapcsolat, csak menet közben bökték ki, hogy nem szerelmesek. Mikor valaki órákon át csókolózik veled és közben ezt benyögi, elég nehéz komolyan venni, de mindegy, ráhagytam. Később, évek múlva valóban éreztem azt, hogy ez nem szerelem a részéről. Ettől függetlenül ahogy ölelt, ahogy csókolt, az ezernyi figyelmesség, önmagában olyan jó volt, én azt gondoltam, szerelmes, csak még nem tudja. 10 év lett belőle és most valóban szerelmesnek tűnik, de már késő, mert én már másba vagyok szerelmes. Az illető is azt mondja, nem szerelmes és csak szexet akar, mert házas és nála ez önvédelem. Mivel szerelmesnek tűnt, igazából nem érdekelt. De azt észrevettem, hogy átváltott velem szemben távirati stílusra, nem akar szexen kívül kommunikálni, pedig azt mondta, ölelés, csók, beszélgetés mind belefér neki...Mégis morzejelekkel kommunikál és kezdek ettől besokallni. Tudom, hogy végig azzal álltatnám magam, hogy valójában szerelmes, csak nem vallja be. De mint mondtam, végülis tök mindegy. Egész életemben azt hallgattam a férfiaktól, mennyire nem szerelmesek belém, akkor meg nem mindegy, hogy ő se az? A lényeg, hogy én az vagyok.
2018. okt. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Ne reménykedj!! Csak üríteni vagy jó neki!! Ha ő is szeretne már rég veled lenne!!
2018. okt. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Várjál türelemmel vagy 10 évet. Szexen kivül nem történik semmi, kezdjél kicsit aggódni.
2018. okt. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Őszintén megmondta, hogy nem szerelmes beléd és nem is lesz. Szóval ne várdd meg amig csoda történik és meggondolja magát. Lépj tovább és keress olyat akinek most kellesz és nem 10 év múlva
2018. okt. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sajnàlom,de ezt ne reméld. Nem feltételes módban adott vàlaszt,hanem ami becsülendő,hogy őszintén megmondta hogy csak sex. Ne lovalld bele magad,lépj ki amig a lelked engedi. Màs beléd szerethet,és viszonzàst kapsz.

27/L

2018. okt. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!