Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, ha a pàrotok, feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha a pàrotok, feleségetek gyeden, gyesen lenne, eltartanàtok?

Figyelt kérdés

Nyilvàn munkàból ment szülni, de ezek a juttatàsok nincsenek olyan összegűek, mint a koràbbi bére.


A pàrom havi 5000 forintot ad pelenkàra és szerinte ez így rendben van. A többit oldjam meg

én.(nem, nem bepalizós baba, elvileg ketten akartuk)


2018. okt. 23. 17:25
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
94%
Ott tartottunk, hogy gyerek, a pénz is közös volt. Közös gyerek, közös élet, közösek a kiadások.
2018. okt. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
57%
Normális esetben igen úgy kellene működnie,hogy amíg az asszony otthon van agyerekkel addig a férj viseli a kiadásokat! Kezdjük ott,hogy egy párkapcsolatban közös kassza kell,hogy legyen mi az,hogy ez az enyém az meg a tied? Kettő régen az asszony sose dolgozott csak a férj volt a kenyérkereső a nő meg nevelte a gyereket,vezette a háztartást ilyenek!
2018. okt. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 peca1000 ***** válasza:
7%

Mivel külön kasszán vagyunk, felírnám, hogy mennyivel lóg ezen időszakról, és a ráeső részt kifizettetném vele részletekben, ha már munkába állt.


De addig is kiegészíteném a hiányzó összeggel, amíg csak ilyen keveset keres.

2018. okt. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
93%

Hogy sikerült összeszedni egy ilyen címeres f a s z t?


Én gyesen lévő anyuka vagyok, a párom az égvilágon mindent fizet, az én 52ezres bevételemből fizetem a gyereknek félretett pénz felét, a tel.számlámat, a többit arra költöm amire akarom - bár ez 99%-ban élelmiszer vásárlás

2018. okt. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
94%
Bocs, de nem. Ezt a babát csak te akartad. Nem szoktam ilyet javasolni, de válás majd gyerektartás.
2018. okt. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
92%
De a rezsit, lakbért, kaját ő fizeti, vagy hogy kell ezt elképzelni. A max gyed olyan 140 ezer körül van, ebből vegyél meg mindent? És ő mit csinál a fizetésével?
2018. okt. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
98%

3 Micsoda "nagyvonalú" vagy-mikor a te gyerekedről van szó, azta:DD


Hú de szerencséd van, hogy nem én vagyok az aki veled él.. Kapnál olyat kisöreg, hogy a fal adná a másikat:DD aztán meg jöhetnél ide a Gyíkra sírni, a "szemét" nők miatt:DD

2018. okt. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Èpp ez az.

Nem érti, ezzel mi a baj, mert szerinte “egyenlöség van”.


De, hàzimunkàt nem végez, részben miattam- ha nekikezd valaminek, úgyis újra kell csinàlnom utàna. Egyedül a mosógèpbe pakol be.


A vicc, hogy ezeket koràbban nem làttam, én is közösben gondolkoztam.

2018. okt. 23. 17:35
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező. Szépen cuccolj össze, ha az ő kéglijébe éltek a gyerekkel, és írány haza. Ettől az embertől csak jobbat fogsz találni... Ez még azt sem érdemli meg, hogy gyermeke legyen.. Áh, ez sem nem férfi, sem nem apa, csak egy senki, aki nem érdemel meg titeket.
2018. okt. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
92%
Nálunk teljesen közös kassza van, a gyereket közösen akartuk, tehát a kiesés része sem a saját saram, hanem közös állapot. Szerintem a nálatok lévő esetben nyújtsd be neki nyugodtan a számlát a főzésért, takarításért, mosásért és az összes dugásért, az orális szexet pedig csak gumiban, az aktuális áron.
2018. okt. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!