Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nyugtassam meg a feleségem?

Figyelt kérdés
A problémáink, év elején kezdődtek. Profi sportoló vagyok és régóta vállproblémáim vannak, egyszer kétszer kiugrott már - különösen a bal - és januárban egy edzés során ez megint megtörtént és azóta rendszeresen ez van - a versenyszezon végeztével megműttetem - Tudom, hogy a páromat mennyire rosszul érinti és milyen szomorú, mikor nekem valami bajom esik és én csak a folyamatos fájdalomtól akartam megkímélni, titkoltam előle az állapotom. Hanem most egy véletlen folyamán megtudta és nagyon szomorú. sír amiért nem biztam meg benne annyira, hogy elmondjam. A sérülésem miatt megcsappantak az együttlétek, a közös idő és a párkapcsolatunk minőségének rovására ment. Ő azt hitte egy harmadik miatt - most mondta el, hogy így hitte. Próbáltam vele beszélni, hogy ne haragudjon rám, de azt mondta nem érez se haragot, se sértődöttséget csak egyszerűen fáj neki. Mondtam neki, hogy üssön, csapjon, kiabáljon csak ne sírjon tovább, de semmi. Tudom, hogy rossz ötlet volt a titkolózás, de ezt már nemtudom visszacsinálni. Most mit tegyek?
2018. okt. 23. 17:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Esetleg elmagyarázhatnád a feleségednek, hogy az életben vannak azért problémák is, nem csak ilyen mondvacsinált "vihar a biliben" jellegű dolgok. Oké, te nem voltál korrekt, de kiderült, hogy nem csaltad meg, a vállad meg megműtteted belátható időn belül - minek kell akkor csinálni a feszkót?


Őszintén kívánom, hogy ennél nagyobb problémátok sose legyen!

2018. okt. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Ki fogsz akadni, de nagyon őszinte leszek!


A HP! Te szenvedsz, ő először szeretőt gyanít, majd a fenenagy fájdalmába menekül, miközben Neked van bajod.


Itt a gond, öregem! Ha műtenek, leszállsz menet közben, hogy vigasztalgasd kicsit?


Remek asszonyka. Magát, meg a fizetésed sajnálja. Bocs az őszinteségért, én magára hagynám pár napra. F, 39

2018. okt. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
"Nem szóltál hogy bibis a vállacskád! Brühühü!" Ez komoly? Hallod srác, amilyen fejlett az érzelmi inteligenciája a lánynak, hamar túl lesztek ezen a kis "félreértésen". De mit fog szólni ha kiderül hogy kanállal eszed a pörköltet? Vagy neadj isten megtudja hogy nem csak füvön hanem salakon is szoktatok edzeni? Nem szabad ilyen csúnyán becsapni szegényt! Most add elő neki az ÖSSZES, ugyanilyen fajsúlyos és rendkívül komoly problémát. Nem élhet örökké EKKORA HAGUGSÁGOK KÖZT!
2018. okt. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nőkênt azt gondolom,kicsit túlzàs hogy egy 3. felet gondolt a helyzetbe. Ez nekem picit olyan,mintha sajnâltatnà magàt. De ti tudjàtok,mennyire mély a viszonyotok. Vigasztald meg, de ne kelljen napokig a kis kezêt fogni. Egy erős nő inkàbb tàmogat. Legyen megértő!

27/L

2018. okt. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Az első három válaszoló kommentjét is köszönöm, bár hasznos nem volt, mivel segítséget kértem, nem becsmérlést, a nö ugyanis akiről beszélünk, életem párja, két gyönyörű gyermekem anyja, aki rengeteg mindent elviselt és eltűrt tőlem/értem az évek során és nem hp, ahogy azt a kettes írta, úgyhogy bár köszönöm, hogy időt szántatok a válaszírásra, ha nem érzitek át a helyzetet, a jövőben inkább ne tegyetek így.


4es: a kapcsolatunk nagyon mély, mivel egy nagyon nehéz időszakomban jöttünk össze ami nagyon összekovácsolt minket. Megígértük egymásnak, hogy mindent megosztunk ami a másikkal történik. Hirtelen lett feltűnő a változás, én titkolóztam, ő ezt nemtudta mire vélni, többször kérdezte mi bajom van és nem mondtam el neki, azt hitte, hogy vele van problémám és én meghagytam ebben a hitben, ez az ami fáj neki szerintem. Én megértem az érzéseit csak szeretném kiengesztelni a sérelmekért, csak jelenleg még nem találtam meg a hatékony megoldást

2018. okt. 23. 21:57
 6/11 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Igy màr kerekebb,értelek.Ha eddig is jól működött minden,s ezutàn is fog,az szerintem megnyugtatja idővel. A te érveid miatt belâtja, hogy óvni akartad.Nem fatàlis hiba ez,majd megemêszti. Csak szeresd tovâbb, vagy csinâljatok olyat ami mâr rêgen volt. ;)
2018. okt. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%

Hm csak nem kézilabda? Ha nem akkor bocs:D

Amúgy számomra nem teljesen világos hogy miért titkoltad el előle. Mármint oké hogy a feleséged aggódik érted és nem akartad ezzel terhelni de végülis nem az a párkapcsolat (egyik) lényege hogy a nehézségeinket megosszuk egymással?

Másrészt egy felnőtt embernek meg kell tanulnia kezelni az ilyen helyzeteket. Senki sem szereti. De ehhez valahogy "fel kell nőni" hiszen a sírás (amely természetes) nem megoldás. Meg kell tanulni ezeket kezelni pláne ha sportoló vagy hiszen a sérülés sokszor sajnos a velejárója. És most el tudtad titkolni de mi van ha egyszer lesz egy komolyabb sérülésed? Ez sajnos benne van a pakliban. És nem lehet csak sírni és félni.

2018. okt. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%

Ha a kérdező felesége tette volna fel a kérdést, hogy a férje titkolózik, nem fekszik le vele, stb. akkor itt mindenki azt mondta volna, hogy megcsal. Szóval nem kell a rizsa, meg a boszorkányégetés. Teljesen megértem a kérdező feleségét. Én is azt hittem volna hogy megcsalnak. És rohadtul fájna, ha a párom titkolózna és hazudna nekem, pláne ilyen pitiáner dologban. Nem is értelek kérdező, hogy miért nem mondtad el neki.

Azonkívül azért nem halálos beteg a kérdező, hogy csak rá kelljen figyelni meg az érzéseire.


Amint rajöttél, hogy miért nem mondtad el életed párjának a sérülésed, akkor ülj le vele és beszéljétek át.

2018. okt. 24. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A vallad fajdalma miatt sz.exelj vele,amennxi igenye van ra. Csunya dolog megvonni tole.

Ertheto reakcioja volt. Csakmegcsalaskor szoktak titkolozni. Most megrendult a bizalma feled. Ajanld fel,hogy hordasz rgy darabig okosorat ,amit felhivva belehallgathat ,h mit csinalsz epp.


A titkolozas nagyon tonkre tudja tenni a kapcsolatot.

N

2018. okt. 24. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

@5: Mégis mi volt ebben a becsmérlő? Hogy álljatok az egészhez felnőttként? Hogy ne terheljétek a kapcsolatotokat teljesen feleslegesen? Hogy vannak az életben problémák is? Megjegyzem teljesen összeilletek, mert egyformán feleslegesen terhelitek a kapcsolatotokat, ahelyett, hogy örülnétek és bíznátok a másikban, felesleges terheket aggattok rá. Egyszer majd pislogtok, hogy tönkrement minden és fogalmatok se lesz, hogy mi a gond - majd emlékezz ezekre a jelentéktelen apróságokra, amiket a végletekig túlfújtok!


(1-es voltam)

2018. okt. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!