Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tanácsolnátok?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt a párommal. Ő most munkahelyet váltott. én hajnalban elmegyek dolgozni, neki viszont később kell mennie. Így én előbb érek haza, ő pedig jóval később. Általában 8-9 fele. Minden nap. Már nem foglalkozik velem, alig beszélünk azóta. Hazaér és fáradt, aludni van csak ereje.

24/L



2018. okt. 23. 20:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Adj időt, hogy belerázódjatok az új napirendbe, idővel jobb lesz. Hétvégén bepótoljátok.
2018. okt. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg beszelgessetek arrol, hogy mi ezzel a baj, es hogyan lehetne megoldani. Mit szosz?
2018. okt. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha fontosak vagytok egymásnak, kitartotok egymás mellett. Hát, a munkarend az most összeegyeztethetetlen; hát, nemtom, én azt szeretném, hogy akár hétvégén tudnátok pl egymással foglalkozni, meg pl majd kivenni ugyanakkor szabit, hogy végre együtt lehessetek.
2018. okt. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
62%

Ha olyan nőm lenne, akivel 3 év óta vagyok együtt, és nem tudja felfogni, hogy a munka az ő érdekében is történik és fáradt vagyok, akkor szomorú lennék, és úgy érezném, hogy 3 évet kidobtam az életemből.


Toleránsabbnak kéne lenned.

2018. okt. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
*Ja és még: Nemtom, melyikőtöknek mennyi szabadnapotok van egy évben, és lehet, hogy érdemesebb lenne nem egyben letolni az egészet, hanem szétszórni ezeket a napokat; így 2 között kevesebbet kell várni. Mármint rossz lenne, ha egyben letoljátok, aztán az év többi részében végig semmi.
2018. okt. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Toleráns vagyok. De már kezd elhagyni a remény, hogy másabb lesz. Hétvégén is csak 1 nap szabad. De van, hogy akkor is behívják pár órára.
2018. okt. 23. 20:46
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha akarjátok megoldjátok. Mi is hasonló helyzettel küzdünk de amit lehet időt együtt töltünk és mindketten megértjük ha a másik fáradt. Minden hajnalban megcsókolom ha indulok hiába alszik és ő mindig hozzámbújik ha elalszom mire hazaér, de sosem sértődünk meg. Ez most egy ilyen időszak. Tudtuk hogy nem lesz könnyű.
2018. okt. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez sok párral elöfordul. Sőt olyan is van hogy az egyik nappal dolgozik a másik éjszaka, szóval kb 5 percet látják egymást hétköznap.

Lehet beszélni telefonon napközben. A hétvégén az egyik nap elvégezni lehetőleg a házi munkák nagy résézt és másik nap pedig valami közös programot csinálni, ami lehet akár otthoni semmit tevés is. Plusz öszinte beszégetés mindig jó ötlet, de elmondhatod ezt a párodnak is.

2018. okt. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

Lehet hogy az új munkahelyen is el kell hogy "lásson" valakit! Azért egy férfi nem sorozatvető! :-)


Ez nem családi hanem társadalmi probléma!

Ezt a barrikádokon lehet orvosolni.

2018. okt. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
74%

Nem csoda, ha így fáradt, de ő vállalta. Ideig-óráig lehet ezt csinálni, de gondolom nem úgy ment oda dolgozni, hogy pár hétig kibírja, aztán keres mást.

Nehéz kérdés. Így el fogtok egymástól hidegülni. Nincs közös élmény, együtt töltött idő... Értem én, hogy fontos a pénz, de nem minden.

Ha csak most az elején ilyen, amíg pl. betanul vagy tető alá hoz egy projektet, stb, akkor legyél türelmes. De ha ez fixen ilyen marad, akkor marad az ultimátum. Vagy többet törődik veled, vagy munkahelyet vált, vagy új nőt keres.

2018. okt. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!