Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik egy férfi, aki haldokl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy férfi, aki haldokló kapcsolatban tengődött. A már majdnem ex barátnője megneszelte, hogy várok a lepattanóra, és azóta 180°-os fordulatot vett, emiatt pedig az egész kapcsolatuk restabilizálódik. Szerintetek mi várható a jövőben?

Figyelt kérdés
2018. okt. 23. 21:39
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem semmi jó, de eleve te sem képzelhetsz ebbe túl sokat, ha holmi "lepattanóként" említed álmaid Don Juan-ját :D
2018. okt. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

1. Hogyan neszelhette meg a nő, hogy te a lepattanóra vársz?

2. Minden változás csak annyira tartós, amennyire a részed, ha a kapcsolatuknak van jövője még, akkor működni fog, ha nincs, akkor mindegy, mi történik most, idővel úgyis visszatérnek a problémák.


Nem tudom, mi várható, mert nem ismerlek titeket, te viszont tedd meg magadnak azt a szívességet, hogy éled az életed, és nem görcsölsz rá a dologra, és elfogadod, ami történik.

2018. okt. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem te egy pasi vagy, és nem nő. A fejemet rá merném tenni:DD
2018. okt. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem miután a csávó téged lepattintott, a csaj kivágja a hapsit vagy elkezd igen intenzíven félrekefélni ő is, a párja telibeszarása mellett.
2018. okt. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Kicsit lapít a pasi, aztán megy hozzád sírni, hogy haldoklik a kapcsolata, blablabla. Te hagyod magad levarrni, és boldogan reméled, hogy végre téged választ. Aztán pár dugás után mégis inkább megpróbálja menteni a kapcsolatát. És ugyanez újra, csak másik csajjal.
2018. okt. 24. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%
Így jár az, aki annyira igénytelen, hogy szóbaáll ilyen kapcsolatfüggő, hazug gyökerekkel. Még talán párszor megdug aztán hirtelen rendbejön az a "haldokló" kapcsolat. Az ilyen ostoba tyúkok, mint te, meg is érdemlik.
2018. okt. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ú, de beteg, elborult elmék vagytok. Nem volt szex köztünk, szal ezzel a megdugással, hazudozással, meg megcsalással HAGYJATOK, mert EGYIK SEM szerepel a szituációban SENKI részeről. Vili?

Micsoda megkeseredett, sikertelen, vesztes, depressziós bagázs. Tisztelet a kivételenek, volt rendes valasz.

A fejetlen válaszolónak üzenem, ne hazardírozzon.

A kérdést kikövetem, a kövi kommenteket nem kapom meg.

2018. okt. 24. 11:38
 8/9 anonim ***** válasza:
42%
Megint egy kihaénnem kurvä. Egyszer bässza szét a fejed egy feleség, mindjárt befogod a szétélt szádat.
2019. febr. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
64%
Elég szánalmas dolog ám lepattanóra várni és ilyen helyzetbe hoznod magad. Ha van egy kis eszed, akkor most az következik, hogy elengeded ezt az embert és keresel valakit, aki szingli és akinek te kellesz. Egy olyan embertől, aki inkább szar kapcoslatban tengődik ahelyett, hogy lépne amúgy se számíthatsz semmi jóra az életben, csak szólok.
2019. febr. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!