Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ha a két fél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha a két fél megbeszéli, hogy TÉNYLEG komolyan gondolja a folytatást, de a másik fél nem szedi le magát a társkeresőről, akkor szerintetek is komolytalan?

Figyelt kérdés

Nekem a kérdés egyértelműnek tűnik. Kíváncsi vagyok, hogy nem-e én vagyok fordítva bekötve. Az egyik fél megkérte a másikat már, de az eddig húzta-halasztotta. Most viszont eljött egy olyan pont, hogy egy komoly beszélgetésnél az egyik fél akkor a folytatáshoz kötné a dolgot?


Ki mit gondol?



2018. okt. 24. 10:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell ultimátumot adni. Akinek nem egyértelmű, hogy nincs komoly kapcsolatban helye a tarskeresőzésnek, azt hagyni kell.

Lehet, hogy időre törli magát, de ettől a gondolkodása nem változik. Legfeljebb másik profilról vagy fb-on ismerkedik tovább.

2018. okt. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Komolytalan, nem is kérdés. Ha meg győzködnöd is kell, azonnal leves.

Azt még megérteném, ha egyszer szólsz neki, mert az még előfordulhat, hogy elfelejtette törölni a regisztrációját. De ha állandóan ezen megy a konfliktus, az egyenesen szánalmas.

2018. okt. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Számomra már a chat alatt egyértelmű volt ahogy a páromnak is, igy mi már a személyes találkozó előtt töröltük magunkat. Nyilván más máskor érzi de néhány randi után azért lehet tudni hogy komoly e igy legkésőbb akkor törölni illene.
2018. okt. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor hazudik neked, és addig akar használni amíg nem talál valaki mást.

Ezzel az emberrel ne tervezz semmit, hanem még ma köszönj el tőle.

2018. okt. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
4 hónapja leszünk együtt holnap. És lesz egy komolyabb továbbiakra néző beszélgetés, elvileg. Eddig párszor rákérdeztem és mindig az volt a válasz, hogy majd leszedi magát. Nekem ez fontos, én már jeleztem neki, hogy leszedtem magamat mindenhonnan. Ahol esetleg még "beragadtam" (másik mail cím amit ritkán nézek) onnan is.
2018. okt. 24. 10:45
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy fordítva bekötve, ennek így kéne működnie.

Viszont az ultimatumnak nincs értelme. Amit ennyire erőltetni kell, azt már megette a fene...

Oka van annak, hogy ennyire nem akarja magát leszedni. Valószínüleg az, hogy nem te vagy akit keresett. Jó-jó veled, de valami mégis hiányzik neki, nem az igazi, nem biztos benne.

2018. okt. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Olyan is volt, hogy leszedte magát (na igen, arról az EGY társkeresőről, ahol a lánnyal konkrétan összejöttek). A többi másik (4-5 ) társkeresőn pedig szépen rajta hagyta magát. Szóval, Kérdező, nem irigyellek.

Mi az első szex után leszedtük magunkat. (4 éve együtt, fél éve esküdtünk).

2018. okt. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Egyébként én lettem most októberben 40 és a férfi vagyok.

A hölgy meg nyáron volt 32... Nagyon megszerettem (nagyon aranyos nő amúgy), sok közös pont van lelki téren. Voltak tök jó közös programok. Működik "az" is és ahhoz képest, hogy nagyon gátlásos, már 1 hónapra rá megtörtént. Mivel eleve lelkes és lelkis vagyok, nekem ez roppant mód rosszul esik. Csak őrlődök folyamatosan. :(


Holnap letisztázzuk ezt is.

2018. okt. 24. 11:22
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló helyzetben nem hagytam kimagyarázni a dolgot. Kamu képpel, új profillal ráírtam az exemre, aki ugye véletlenül se használta már a társkeresőt... Még aznap ledumáltam vele egy randit is. Innentől nem volt kérdés, hogy miért nem törölte magát.

A randira persze nem ment el a "másik csaj", csak velem futott össze "véletlenül". Nekem azt hazudta, hogy nem ér rá, dolgozik. Elkezdett magyarázni, hogy csak kollégákkal kiugrott, stb. Közben meg járt a feje, nehogy felbukkanjon a randi partnere.

Persze még akkor is én voltam a szemét, mikor kidobtam, mert ok nélkül gyanúsítom, féltékeny vagyok, beteges, stb. Végül nem vágtam a fejéhez, hogy "én írtam rád te szerencsétlen".

2018. okt. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9-es, ez jó módszer volt, de szerintem megmondhattad volna a végén.
2018. okt. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!