Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megütöttem a párom, haragszom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megütöttem a párom, haragszom magamra, hogy juthattunk el ideáig?

Figyelt kérdés

1,5 éve vagyunk együtt, én vagyok a nő, ő a férfi. Sosem volt egyszerű vele, de mégis volt benne valami kedvesség ami mellette tartott. A hosszu hétvégét együtt töltöttük, ujitottuk szombaton a lakását a családjàval és ket baratjaval. Az en eletem is valtozason megy keresztül, mellette nagyon sok a munkam, én is költözködöm..Paromnak a ket baratja kozul az egyik egy massziv alkoholista. Ennek kesobb jelentosege lesz. Miutan vegeztunk a lakasfelújitassal, latta parom bajom van, kerdezte, hogy segithet. Mondtam neki, hogy jo lenne egy nagyot beszelgetni es az estét együtt tölteni. Helyette az lett, hogy ez a srac ott maradt, parom mondta egy masik haverjahoz ugorjunk el palinkaert, hogy legyen otthon, utana egyutt leszunk.. Elmentunk, vissza jottunk es ez a srac is jott velunk..Utana elkezdett a parom is inni, felvett egy bunko stilust, en elvonultam, mert rosszul esett igert valamit, meg nem tetszett ahogy beszelt velem. Nagy nehezen ejfelkor elment ez a srác, akkor mondta parom most beszelgessunk..Felhozta nekem, hogy miert keltem fel kora reggel es mentem el boltba neki reggelit csinalni, ilyet normalis ember nem tesz ( pedig csak meg akartam lepni ), es múlt héten ( mivel utazos munkaja van ) miért mentem el hozza, igaz örült nekem, de ezek nem normalis dolgok. Mondom neki szerelmes vagyok, nekem ez a normalis. Mondott meg egy csomo baromsagot, mondtam

ez nem beszélgetés, és elvonultam leültem a konyhába..Ő elment aludni. Gondoltam ossze pakolok es elhuzok innen, sajnos nem ez volt az első eset, amikor

ilyen volt..Felebreszettem es mondtam neki sírva elmegyek, belefaradtam a haverok mindig fontosabbak es, hogy mgjegyzeseket tesz. Erre beközölte, menj ahova akarsz kit erdekel. Na ekkor valami elszakadt bennem, es lekevertem neki egy pofont.. Soha eletemben nem bantottam senkit, alapvetően nagyon higgadt embernek tartom magam, nem tudom feldolgozni ez, hogy történhetett meg.. Utana felpattant es elkezdett sirni, hogy ne

menjek el az ejszaka közepén, ő nagyon szeret engem, es nem akar

nelkulem lenni. Megvartam a reggelt, mondja nekem, szeretne főzni valamit, azt varjam meg utana menjek el. Ekkor megint megjelent az alkoholista haverja, ott ult vagy ket orat, akkor mondtam

elegem van elmegyek innen.. Ahogy mentem

le a lepcsohazban osszefutottam a szuleivel, kerdezte az anyukaja miert vagyok szomoru, mondtam miert, az anyja is teljesen kiakadt. Jött utanam mennyire szeret, dehat most a baratjat csak nem zavarhatja haza..Fogtam magam

eljottem, azota hivogat, hogy nem akarja vege legyen..Mit gondoltok errol az egeszrol ? Hozza teszem a paromnak vannak alkohol

problemai, heti 4szer van amikor iszik...



2018. okt. 24. 11:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%

Köszönj el ettől a férfitől. Sem nem jelentesz neki semmit, sem nem szereted, hiszen érzed, hogy elég mély a probléma. Ha meg ilyen mély dolgoknál nincs érzelem, azt jobb befejezni szépen, csendben, elegánsan és nem addig húzni a dolgokat, míg ide juttok, ahová most.


Ha kapaszkodsz egy olyan emberbe, aki téged nem szeret, el fogsz szalasztani egy olyat, aki téged tárt karokkal várna és szeretne.

2018. okt. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén: mit akarsz egy alkoholistától, akinek fontosabbak a haverok, bunkó veled, és elhajt a búsba?

Vele tervezel családot, így, ebben akarod a gyereket felnevelni? Vagy mi a terved?

2018. okt. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem teljesen jól kezelted a szitut. Az az alkoholista haver csak egyre lejjebb fogja rángatni, főleg, ha amugy is hajlamos rá.


Az meg már csak hab a tortán, hogy neki áll feljebb, hogy kedveskedsz neki... Valami nagy gond lehet szegénynek a fejében. :DD


Szóba se állj vele többet, nehogy egy ilyen alkoholista mellett kötelezd el magad. Gondolom hozzá költöztél volna, legalábbis így jött le, úgyhogy nem lesz sok gond lezárni. A cuccaidat hozd el tőle, de ne egyedül menj, nehogy még a végén visszahízelegjen magához.

2018. okt. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Ő nem téged, hanem a kényelmes, bármikor elérhető puncit szereti.

Mielőbb építsd le ezt a kapcsolatot teljesen.

2018. okt. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Igen, hozza koltoztem volna.. Mivel hetvegenkent talalkoztunk es akkor azert volt amikor normalisan viselkedett, es tartotta magat, nem tudtam ekkora a baj.. Idővel derült ki, hogy amikor nem vagyok vele mennyit iszik, es mivel nekem is jol esik meginni szombaton egy pohar bort nem szóltam semmit.. Szepen lassan 1,5 ev alatt derultek itt ki a dolgok. De eljottem, mondtam keressen mas hulyet aki ezt elnézi neki.. Azota hivogat, meg keres, ő meg akar valtozni.. Na persze.. Felkeresett ma facen az egy masik baratja aki meg az egyetemrol ismeri, hogy nem erti, mert neki is elmondja mindig mennyire szeret engem, de latja, de latjah hogy le van csúszva..Tanacstalan az anyja is, es most meg ők varnak segitseget tőlem..De az aki nem ertekeli azt, hogy a parja leutazik 200 kmert ejszaka, hogy lassa, vagy reggelivel ebreszti, es meg volt par hasonlo dolog azzal nem akarok egyutt lenni..Csak azt nem tudom megbocsajtani,hogy valakire kezet emeltem. Soha nem bantottam meg senkit :(
2018. okt. 24. 11:46
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a kapcsolatnak már annyi, ez már csak vergődés, úgyhogy mielőbb zárd le.
2018. okt. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted, hogy eljöttél, ennek nem volt jövője. Pofont adni szerintem semmilyen esetben sem elfogadható, de most már megtörtént, elmentél, amit jól csináltál. Ne adj neki második esélyt, mert téged is le fog húzni a saját mocskába.
2018. okt. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
75%

Szarba sem vesz téged, más fontosabb nálad, és ráadásul még te kedveskedsz neki?!


Nem szoktam ilyet mondani, de irigylem az ilyeneket, akiknek a seggét még kinyalja valaki a bunkózásaik után.


És azt gondolom, hogy nem vagy normális, hogy még mindig vele vagy.

2018. okt. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

8-as en meg azt gondolom olvasd el, hogy eljottem

es vissza sem akarok menni...

2018. okt. 24. 13:49
 10/20 anonim ***** válasza:
74%

Jaj kérdező ez nagyon rossz. :(

De becsüllek a kitartásodért és azért, hogy el tudtál onnan jönni!


Én is azt tudom tanácsolni, hogy felejtsd el. :(

2018. okt. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!