Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány a suliban, nagyon aranyos meg minden, nagyon tetszik és hiányzik, egész addig amig nem találkozunk, akkor az érzés kicsit enyhül, ez mitől van?Most szerelmes vagyok vagy nem?

Figyelt kérdés

A suli veszi el? Nem szoktam idegeskedni...

Vagy azért mert tudom hogy ott van?

És ha szeretem, és azt hiszem hogy szeret, de nem vagyok benne biztos hogy lessem meg? Miről látni egy lányon hogy szeret-e vagy nem?

Előre is köszönöm a válaszokat...


2008. nov. 5. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
De jó, szerinted ha Te nem tudod, hogy mit érzel, más honnan fogja tudni? Ennyi önállóság legyen már benned, hogy legalább ennyire nem próbálod magadat másokra utalni.
2008. nov. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Srapnel ***** válasza:
100%

Mihelyst megtudod, hogy miről lehet látni azt, hogy te szerelmes vagy, máris közelebb kerülsz ahhoz, hogy megállapítsd, hogy a lány szerelmes-e.


Egyébként ez sajnos olyan dolog, amit magadnak kell tudni igazán. Önreflexió. Az kell. Vagyis meg kell tanulnod magadat is elemezni és megismerni. Valószínűleg még csak most tapasztalgatod a lányok iránt érzett érzelmeket, legyél türelemmel, az évek során ez majd letisztul, nem lehet mindent azonnal megtanulni.

2008. nov. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az,hogy enyhül az érzés,amikor a közelében vagy,szerintem azt jelenti,hogy te nagyon szereted.Olyasmi ez,mint amikor a drogos végre egy kis anyaghoz jut:)Az,hogy ő szeret-e,azt neked kell látnod,jobban mondva érezned.Lehet,hogy tévedsz,ezt senki sem kerülheti el biztosan.Próbálkozz nyugodtan,aki mer,az nyer!Legfeljebb nem jön össze,de legalább megpróbáltad.Az életben sohasem szabad semmilyen lehetőséget sem kihagyni gyávaságból.Ha akarsz valamit,azért tenned is kell.Van,hogy így sem jön össze.Na és akkor mi van?Legalább tudod hányadán állsz.
2008. nov. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát ennél többet vártam :) ez olyan téma amihez mindenki hozzászólhat...

Ok, most épp nem jött suliba és az érzés még mindig ott volt a gyomromban, meg mikor ott van Ő akkor is érzem azt, csak nem olyan nagyon.

Inkább fájdalomnak, és kivánatnak mondanám ezt az érzést, vágyom rá, de mikor ott vna melettem akkor csak olyan jó érzés :) nem az a fájós...

2008. nov. 5. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!