Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tavkapcsolatban élünk és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tavkapcsolatban élünk és a párom nem akar hozzám költözni. Meg kéne értsem?

Figyelt kérdés

Egyetemet végzek a paromtol elég messze, sajnos még van pár évem.

Megkértem hogy költözzön ide (mert én egy jo egyetemre jutottam be és nem szívesen hagynám itt, ő pedig ennyi penzt keresne itt is) de azt mondta nem. Itt is kapna jo munkát, a szakmájában keresnek mindig embert. Nem ertem miért nem tesz meg ennyit ertem ha valóban ugy szeret mint hiszem. Én 7 órát vonatozok haza (és 2 nap múlva vissza) hogy lássam.


2018. okt. 24. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Nem kellesz eléggé neki.
2018. okt. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezért bajosak a távkapcsolatok...


Aúgy te se érted, hogy nem számít, hogy "itt is ennyit keresne" - kellemes légkörű munkahelyet nehéz szívvel hagyja el az ember egy ismeretlenért, ahol lehet valami Hitler a főnök, rokona a kisfőnök és kollégák szemétkedő öregasszonyok...


Mondjuk én 7 órát nem utaznék, de az én vagyok.

2018. okt. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%

Mert senki nem szereti ott hagyni a biztos állását. Gondolom ott vannak a barátai is. Idegennek érezné magát ott, ahova neki kellene mennie. Szerintem ez érthető.

Attól mert te jó egyetemen tanulsz, még nem biztos, hogy kapsz is munkát majd ott ahol vagy.

Ne erőltesd már rá az akaratodat.

Attól mert szerinted ott kapna munkát, ugyan olyant, mint emitt, még nem biztos hogy igaz is.

Nekem inkább úgy tűnik, hogy te nem akarod megérteni őt.

2018. okt. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
44%

Ha annyira szereted, miért nem hagyod te ott a sulit érte? Ugyan az.

32/f

2018. okt. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
78%

Én 7 órát vonatozok haza (és 2 nap múlva vissza) hogy lássam..

Ő meg nem akar költözni.. Miért nem keresel ott vkit? EZ sokáig nem fog mukodni egyikötök ugyis talál a közelbe..

2018. okt. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!