Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal alapjáraton jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal alapjáraton jól megvagyunk, de ha átjön a húga, akkor kitör a háború. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Én 31/F vagyok, a párom 28/N.

A húga 26 éves.

És valahányszor átjön hétvégén,vagy el vagyok küldve ilyen-olyan okból,vagy-ami rosszabb, elkezdenek vitázni,de úgy mint két vipera, erre én közbelépek mint békítő fél, aztán mindketten nekem esnek.Egy szavam se lehet, mert ez "családi dolog".

Nem vagyok papucs,és a párom sem szokott egyébként így viselkedni, szeretjük egymást.

Mit tehetek?


2018. okt. 27. 14:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
83%
semmit.
2018. okt. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
18%
Semmit. Minek is szolnal bele, amikor nem a te dolgod? En is csak meg idegesebb lennek, ha a parom odajonne es egy ot semmilyen modon nem erinto dologban elkezdene nyugtatgatni.
2018. okt. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Már hogyisne érintene, ha a páromról van szó?
2018. okt. 27. 15:00
 4/21 anonim ***** válasza:
31%
ő a testVÉRe. Te a családja hierarchikus rendjében legalul vagy. Ez nem baj, mert így normális. A családjával nőtt fel nem veled. Ők rendezik egymás közt.
2018. okt. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Attol, hogy a parod valakivel vitazik, az meg nem lesz a te dolgod, nem kell bekitened, nem kell kozbeszolnod. Kivetel, ha a segitsegedet keri. Akkor elmondod a velemenyed, segitesz stb.
2018. okt. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Hát a párom szülei messze állnak a normálistól.A húga még a legnormálisabb a páromon kívül persze.

Tehát újra felteszem a kérdést, mit tehetnék?

2018. okt. 27. 15:10
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Én azt nem értem, miért akarsz itt bármit is tenni? Ha zavar, hogy vitatkoznak, akkor tényleg inkább menj el otthonról. Ők ilyenek egymással, ilyen személyiségek, az, hogy a testvérével milyen a viszonya, vagy akár a szüleivel, nem a te dolgod, amíg a mindennapjaitokat nem érinti. Itt olyan nagy problémát egyrészt nem is látok, másrészt meg ha van is, akkor azt nem a te dolgod megoldani.
2018. okt. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
De akkor meg azt vágja a fejemhez hogy nem álltam ki mellette.
2018. okt. 27. 15:18
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
relatív kinek mi a normális. Ő ebben nőtt fel.
2018. okt. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Pumukli alfahím ***** válasza:
0%
Ha bátya lenne,akkor egy pofont kapna.
2018. okt. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!