Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez szerintetek?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm mesélte nekem és elgondolkoztam hogy mi oka lehet. Ismerősömnek nagy nőcsábász az utóbbi időben is volt pár csaj az életében. Viszont van egy nagy szerelme akivel több évig együtt volt majd szakítottak újra összejöttek megint szakítottak szóval se veled se nélküled de megőrül a csajért. Pár napja a csaj felment hozzá aludni bár a csajnak jelenleg van egy pasija. Ismerősöm nem mozdult rá szóval szex nem történt. Állítólag a csaj szerette volna de ismerősöm azt mondta csak akkor szexel vele ha szakít a csaj a jelenlegi fickójával és újrakezdi vele megint. A csaj nem akarja újrakezdeni viszont szexet szeretett volna. Ez nekem furcsa hogyha egy pasi szeret egy nőt akkor hogy tudta visszautasítani?
2018. okt. 27. 20:51
 1/3 A kérdező kommentje:
Azért jó lenne ha nem csak hülyeségekre érkezne válasz hanem olyan kérdésre is ami tényleg komoly
2018. okt. 28. 00:35
 2/3 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik, a férfi részéről ez tényleg szerelem és komolyan nem csak szexet akar.
2018. okt. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Pont ezt akartam írni én is.


Pontosan azért nem akart, mert valóban szereti a csajt. Másrészt nem csinált segget a szájából, ha a kijelentése után mégis ellentmond magának, nyilván semmilyen tekintélye sem marad a másiknál. Harmadrészt ha ellentmondasz magadnak ( kb annak amit 5 perce jelentettél ki), beismered a másik előtt, hogy hatalma van feletted és gyengébb vagy, mivelhogy a másik akarat érvényesül (ismét).


Kielégítő volt a válaszom? :)

2018. okt. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!