Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nincs értelme így folytatni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs értelme így folytatni?

Figyelt kérdés

Már egy ideje éreztem, hogy a párom megváltozott kissé ezért belenéztem a telefonjába.

Konkrétan szerelmet vallott egy lánynak, meg hogy bárcsak vele jött volna össze 5 evvel ezelőtt, meg hogy én nem vagyok neki az igazi és nem akar egy ilyen emberrel összeházasodni,akinek nincsenek céljai.(????)


2018. okt. 28. 16:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Te is tudod.

Engedd el. Ne maradj ott, ahol nincs rád szükség.

2018. okt. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Így volt veled 5 évig együtt?
2018. okt. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
Es mi lenne ha keresnel celokat?
2018. okt. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Vannak céljaim,én se értem miért mondta ezt neki. Tanulok még és tudom is, hogy ebben szeretnék dolgozni.
2018. okt. 28. 17:26
 5/8 anonim ***** válasza:
háááát b**asszus ezt megszívtad de még lehet jobb
2018. okt. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Te is tudod, hogy így nincs értelme folytatni, hisz másnak csapja a szelet, nem szeret, csak jobb hijján veled van.

Azt meg nem kell keszoénznek venni, amit a másiknak írt rólad. Valahogy nyílván meg kell magyaráznia, miért nem vagy elég jó, miért kajtat utána, ha barátnője van.

2018. okt. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
47%

Van ez így, attól hogy mit ír egy másik lánynak még szerethet, nemkell egyből a legrosszabra gondolni!!!

Mond meg neki hogy olvastad az üzeneteket, és majd figyeld meg a reakciót, Az én nejem 7év után flörtölt egy tinivel, aztán hamar rádöbbent hogy ez nem így működik, mindent felrugni egy kis hubcutkodás miatt, én hagytam volna, aztén ő könyörgött. minden eset más

2018. okt. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Konkrètan a kedves párod szarba sem nèz tèged...na,vajon van èrtelme?!Ha ez a lyuk nem jön be,pár hónap múlva jön másik a hátad mögött.Ebben biztos lehetsz.
2018. okt. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!