Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgyek! Helyes ezt is megbesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Helyes ezt is megbeszélni a barátnőtökkel?

Figyelt kérdés
A házastársatokkal, élettársatokkal folytatott szexuális élet részleteire gondolok. Én például a legjobb barátomnak sem árulnám el, hogy milyen a párom mellbimbója, hogy néz ki a szeméremteste, hogyan jön izgalomba stb. Szerintem ezek a dolgok a párok teljesen intim dolgai. Sosem tudni, hogy esetleg kifecsegi valakinek. Hogy vagytok ezzel? 50 F

2018. okt. 28. 20:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
39%
Tudod mikor vagy te 50 éves? Max 15...
2018. okt. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
1-es Miért lennék 15?
2018. okt. 28. 20:44
 3/13 anonim ***** válasza:
41%
@2: Elég átlátszó a kérdésed megfogalmazása és a problémakör, amit takar. Egy 50 éves férfi fel se tesz ilyen kérdést, nem foglalkozik vele, ellenben a 15 éves tapasztalatlan tinivel, akit az is felizgat, ha idegenek arról beszélnek, hogy milyen intim dolgokat osztanak meg egymást között.
2018. okt. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A feleségem barátnőjétől hallottam vissza a szexuális életünk részleteit, amit nyilván a feleségemtől tudott meg mert nem vettem észre, hogy ott lett volna a szobában. Ezért tettem fel a kérdést. Mint írtam én nem tárgyalnám meg ezeket a dolgokat a barátaimmal.
2018. okt. 28. 20:57
 5/13 anonim ***** válasza:
73%

Ahogy észrevettem a nők többsége nem talál egy random férfi nemi szervet különösen érdekesnek, izgatónak meg még annyira sem, szóval attól nem kell tartanod, hogy nők csordái faggatnák a párodat, hogy mondja el, hogy hogy nézel ki ott lent.

Ilyen pénisz-kibeszélőshowt max akkor tudok elképzelni, ha a férfinak valamilyen módon fura pénisze van, de még akkor is főleg egy éjszakás kalandok után tálalnak ki erről, komoly kapcsolatoknál viszont titokban tartják.

(Bár nyilván van olyan nő is meg férfi is, aki mindenről beszámol a haveroknak, de ez nem gyakori, még akkor sem, ha veled pont ez történt.)


A párkapcsolatot magát meg nem baj, ha megbeszéli az ember a közeli barátaival; néha nem árt egy kívülálló szemén keresztül látni a dolgokat.

2018. okt. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
28%
Jó nagy vasárnap esti kamu, már megint:D
2018. okt. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
48%
@4: Egy 50 éves férfi a feleségének teszi fel a kérdést, hogy ugyan miért tárgyalja ki a magánéletüket, nem pedig a GYK-n végez közvéleménykutatást.
2018. okt. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
37%
7 Pontosan:D
2018. okt. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem simán meg lehet beszélni, de ez általában akkor jön elő, ha van valamilyen probléma és a párunk nem beszéli ezt meg velünk. Vagy nem tudjuk hogyan hozzok fel neki a gondokat.

Te megbeszélted a feleségeddel a problémákat?

2018. okt. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Megbeszéltük a problémákat és a feleségemnek is feltettem a kérdést, ő természetesnek vette, hogy elmondta a dolgokat a barátnőjének. 5# és 9# köszönöm a válaszokat. 6# és 7# Milyen kérdéseket szabad itt feltenni?
2018. okt. 28. 21:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!