Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én kiteszem a lelkemet is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én kiteszem a lelkemet is neki. Odaadó vagyok, es igyekszem a lehető legjobbat nyújtani. De ő, semmit nem értékel. Talán ez hiba lenne részemről? Mit tegyek, hogy ez ne így legyen?

Figyelt kérdés

Ha túl komoly vagyok, nehezményezi.

Ha kedves és figyelmes, aki próbál a kedvében járni, akkor rideggé válik. Úgy érzem fél az érzelmeimtől.

Nem túl régóta, csak május óta vagyunk együtt, de egy ideje ezt érzem.

Miért ilyenek a férfiak !?

Fontos lett, nem akarom elveszíteni őt is, félek.

De olyan mintha nem is érdekelném.



2018. okt. 28. 23:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Erre sok oltást fogsz kapni :D
2018. okt. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%

"Miért ilyenek a férfiak !?"


helyett:


"Miért ilyen ez a férfi akit valamiért mégis elviselek meg össze is jöttem vele, mert "menő/jóképű"



Amúgy sajnos ilyen a világ. A legtöbb emberre kár időt pazarolni. Ez a figura is ilyen lenne, csakhát nálad mások voltak a prioritások - "meglepő módon"

2018. okt. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
Lehet izgalmas nem vagy neki. A kedvességtől és a komolyságtól sem ugrik meg a pulzus önmagában.
2018. okt. 29. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Na most ezek alapján megfogalmazódott bennem valami ami talán nem helyes, de leírom.

Az a baj, hogy igyekszel. Az, hogy itt így kiemelted, hogy te mennyire a kedvében jársz valami olyan hatást kelt mintha ezek a cselekedetek nem lennének természetesek. És ha így van azt látja, érzi a másik. Szóval viselkedj vele normálisan ne görcsösen. Sok férfi is itt rontja el mert ő "good guy" de közben fusztrált mert nem az elvárásaj szerint alakulnak a dolgok.

2018. okt. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Dehát épp ez az !

Én ilyen vagyok, nem csak vele szemben, hanem egyébként is !

Nem csak pusztán miatta vagy érte. Ez belőlem természetesen fakad, hogyha fontos valaki. De semmiképp sem esek túlzásba, ezt tudom. A gond nem itt gyökerezik.

2018. okt. 29. 10:59
 6/14 A kérdező kommentje:

Szerintem nem vagyok fontos neki.

Ez a helyzet.

Ha olyan lennék mint ő, hozzám, egyszerűbb lenne nekem is.

Majd próbálok áttérni én is erre a stílusra, úgy könnyebb lesz.

2018. okt. 29. 11:01
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem jó ez, ahogy csinálod. Te belehelyezted magad egy cseléd helyzetbe. A barátod látja, hogy a szavaidnak nincs súlya, te mindig elmondod, hogy kiteszed a lelked, ő ezt mindig teli sz.rja, mert látja, hogy megteheti, hiszen nincsen következménye. Így van egy ingyen puncija és egy ingyen cselédje. A férfiak lusták, hülye lenne ennek véget vetni, hiszen minden szempontból kiszolgálod. Kicsit jártatod a szád, aztán folytatod a takarítást.

Te pedi függő lettél tőle, ezért nem is fogsz felállni a térdedről. Sajnos nem becsülöd magadat, ráadásul hazudsz is magadnak, hogy ez változhat. Sajnos nem fog.

Egy dolgot tudok tanácsolni, a következő kapcsolatod előtt menj el önismereti tanfolyamra és tudatosítsd magadban, mik azok a dolgok, amiktől nő vagy és nem cseléd. Ha lesz új kapcsolatod, azt egyenes tartással kezdd el, következetesen, ne helyezd magad újra a cseléd helyzetbe, mert onnan már nen nagyon lehet visszahozni a dolgot tiszteletbe. Legközelebb okosabban kezdj bele, ezt a pasit meg rúgd ki, mert gazdaságilag hasznos vagy neki, de érzelmileg értékes az nem.

24/N

2018. okt. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Azt hiszem igazad van.

Teljesen.

Köszönöm a válaszod !

2018. okt. 29. 12:47
 9/14 anonim ***** válasza:
8.: tudom, hogy tanácsot könnyebb adni, mint meglépni valamit, ami ennyire nehéz érzelmileg, de aok kitartást kívánok. A legfontosabb a következetesség.
2018. okt. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Igen, iszonyú nehéz ezügyben megfelelően cselekednem/döntenem.

Még egy icipicit merek reménykedni, és várni hátha változik a helyzetünk, de ha nem, akkor viszont megtenni is könyebb lesz, azt ami helyes.

Dehát, ma is csak egyszer beszéltünk, reggel 7 óra óta, ő egyetlen egyszer sem volt képes írni.

Ez van. Majd alakulnak a dolgaink, így vagy úgy.

2018. okt. 29. 16:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!