Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az önbizalomhiányos extra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az önbizalomhiányos extra kövér hölgyeknek az sem segít, ha vannak olyan férfiak, akik kifejezetten vonzónak, szexisnek találják őket?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy a legtöbb nagyon kövér hölgy gátlásos,mert mindenhol bántják,cikizik őket.De vannak férfiak/én is közéjük tartozom/,akik a hatalmas méretű nőkhöz vonzódnak,szépnek tartják őket.

2018. okt. 31. 08:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Nem igazán, ki kell ábrándítsalak. Amíg saját magát nem fogadja el valaki, addig csak tépheted a szádat. Megjegyzem, annak sem örülnek szerintem, ha te valamilyen fétish miatt vonzódsz hozzájuk. Nekem is bejön ha van mit fogni egy nőn, de nem ez a szempont, hanem a személye érdekel.
2018. okt. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Valamennyit segít, de az ilyenek, soha nem fogják teljesen elhinni, hogy tényleg ők is szerethetők, addig, amíg be nem látják saját maguk, hogy változtatniuk kéne belülről, pl. önismereti, önfejlesztős könyveket kéne olvasniuk. Szeressék magukat, ha már lusták lefogyni.
2018. okt. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Biztos igazatok van sok mindenben. Én a magam módján próbálok segíteni azzal,ha leírom,hogy számomra szépek,vonzóak.Én nem tartom azt fétisnek,hogy a nagyon kövér nőket szeretem.
2018. okt. 31. 09:13
 4/13 anonim ***** válasza:
25%
Attól, hogy pár aberráltnak ez tetszik, attól ezek a nők még tudni fogják, hogy az ilyen mértékű elhízás undorító.
2018. okt. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%
Egyetlen férfivel sem találkoztam még, akinek tetszettem volna. A másik meg az, hogy fogyni szeretnék és teszek is érte. Ha valaki szeret, akkor ne a túlsúlyom miatt szeressen, nem akarok más fétisének a tárgya lenni.
2018. okt. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha talalsz egy ilyen not, es az lefogy, akkor ott hagyod?
2018. okt. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%
Kérdező, amint leírtam, nem akarok más egészségtelen fétisének a tárgya lenni. Fogyni akarok, jól érezni magamat és olyan párt, aki nem a hurkáimmal élvezkedik, hanem aki szeret. Te egy fetisiszta vagy, ezért felesleges, hogy írtál.
2018. okt. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ez csak feltevés,nehéz rá válaszolni.Ha nagyon lefogy és úgy már nem tetszik,akkor valószínüleg igen.Ha 5-10 kg-ot fogy,attól még tetszene.
2018. okt. 31. 11:24
 9/13 anonim ***** válasza:
70%
Egy 100+kilós nőnek nem 5-10 kilót kell fogynia. Ártalmas az a kapcsolat, ahol te azt akarod támogatni, hogy a nő maradjon egészségtelen.
2018. okt. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Az ízlésemen nem tudok változtatni.Millió dolog egészségtelen:cigi,pia,szmog,stressz stb,mégis mindenki a kövéreket bántja.
2018. okt. 31. 12:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!