Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti ösdzejőnnétek egy "beteg"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ösdzejőnnétek egy "beteg" emberrel?

Figyelt kérdés
Megismertem egy férfit nemrég,nagy megkedveltem szinte egy kapcsolat küszöbén vagyunk.De megtudtam hogy Bipoláris zavarja van.Nem ismertem ezt a betegséget,de utánna olvasva elég para,és most nem tudom hogy mit csinàljak.

2018. nov. 1. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
16%

Betegség és betegség között is van különbség. Párom enyhén autoimmun betegségben szenved. Összejöttem vele, de ez én vagyok és párom nem bipoláris személyiségű.

Legyél már agyilag is felnőtt ahhoz, hogy ilyen helyzetben is tudj egyedül dönteni a saját magánéleteddel kapcsolatban. Ne kelljen már más vadidegen emberek megerősítése.

2018. nov. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%

Gondold végig az egészet. Jól érzem magam vele? Megéri vele együttmaradni a betegsége ellenére? El tudom őt fogadni olyannak, amilyennek. Ha igen, akkor ezért ne dobd szerintem.


De jól válaszolt az első, a döntés a te kezedben van, idegenektől nem várhatsz segítséget.

2018. nov. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
36%
mentalis beteggel nem.
2018. nov. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%
én nem, mert már végigszenvedtem egyszer.
2018. nov. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!