Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus Gyerek szerelem?

Figyelt kérdés

Adott egy 25 és egy közel 40 éves nő. Ismerik egymást néhány éve.

Egy ideje folyik a flörtölés, közös filmezésnél a másik felizzítása, véletlen csókok. A fiatalabb nyíltan leszbikus, a másikuk inkább látens meleg. Nem tudni volt-e már valaha párkapcsolata.

Rákérdezett egy kolléga, hogy akkor valójában együtt járnak-e, de a reagálás elmaradt a vörösödés és a felnevetés közepette.

Az idősebb fél folyton kapja az ívet a családtól; “persze ha vele vagy kenyérre lehet kenni. Miért nem költözöl hozzá”

De egyébként kedvelik a kishölgyet.


Mit gondoltok?


(Az egyik fél én vagyok)



2018. nov. 1. 15:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy jon ide a gyerek szo?
2018. nov. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
De mi a konkrét kérdés? Legyetek boldogok, hajrá!
2018. nov. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez még nem igazán elfogadott dolog itthon, de nyilván az derül ki a pár sorból hogy egymásra vagytok hangolódva. Idő kell és szerintem egy pár lesztek, vagy pedig nagyon mély több mint barátság marad köztetek. Ennek a kapcsolatnak én adnék esélyt.
2018. nov. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2%

Mit gondolok?

Hogy sajnálatos, hogy egyre több az identitászavaros, beteg ember.

2018. nov. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Úgy, hogy olyan mint egy tini kapcsolat... amit család ellenez..

és marha régóta nem jön létre a lepedő gyűrés.

2018. nov. 1. 15:54
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
A 25 éves már nem tini kategória, ebbe nem kellene beleszólni a családnak. Ha akarjátok egymást akkor hajrá! De előbb a "pároddal" tisztázd mit szeretnétek. Úgy könnyebb lenne a továbbiakról tanakodni.
2018. nov. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
46%
#4: nagyon cuki, hogy olyan szavakkal dobálózol, amikről azt sem tudod, hogy mit jelentenek. Mondjuk nem lep meg. Migráncsozni nem akarsz egy jót? Csak, hogy tartsd a színvonalat. Bár tök mindegy, a hozzászólásod úgyse lesz ott sokáig.
2018. nov. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék a történet részleteire. Kedves kérdező, ha úgy gondolod üzenetben írd le mi hogy áll jelenleg, mert hátha tudok valami okosat mondani. Egy 10-essel több vagyok mint te, nagyobb a tapasztalatom. Meg kívülállóként jobban rálátok. Ha beavatsz, várom a részleteket...
2018. nov. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!