Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elvárjátok, hogy a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvárjátok, hogy a férfi otthon tudjon barkácsolni és megszerelni a dolgokat, ha valami elromlik?

Figyelt kérdés
2018. nov. 1. 20:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem várom el, de mindenképpen pozitívum, ha ezt is tudja.
2018. nov. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Igen
2018. nov. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
26%

Jár érte húsleves? :)

32/f

2018. nov. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
Azért nem ártana letisztázni, hogy ki mit ért azon, hogy "barkácsolni" mert villanyt szerelni vagy meghúzni itt-ott egy két csavart, hogy ne nyikorogjon a konyhában a szekrényajtó merőben más, mint elvárni például azt, hogy barkácsolja meg valaki a mosógépet, ha elromlik.
2018. nov. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%

Ha ért valamihez azt nagyra becsülöm.

Egy házban élve közösen szerintem a kölcsönös segítség, egymás erõsségeire figyelés a lényeg. Ha meg valamit egyikünk se tud hát szerelõt hívunk vagy szabót,könyvelõt vagy akit kell.

Nem az a lényeg na most perfekt legyen x dolgokból mert férfi vagy nõ, itt kezdõdik a szûk gondolkodás is.

2018. nov. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%

Nem, azt várom el, hogy ne szarja le. Pl. hívjon szerelőt, vagy nézzen utána. Ne csak "na ez elromlott, nem az én problémám".


Én is elvártam magamtól nőként, hogy mikor furán kattogott a mosógép, kiderítsem, mi baja. Csak valami cérnacsomó ragadt meg a szűrőben, és soha nem "szereltem" mosógépet, a használatiban le volt írva, hogy kell leereszteni, és kiszedni a dzsuvit.


Azt már elnyomom magamban, hogy szexinek találjam a szerelést, mert nem tudom házitündérkedéssel viszonozni.

2018. nov. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyira, amennyire ez egy fizikailag és szellemileg ép felnőtt férfitól, képességeitől függően elvárható. Tehát, ami nem igényel szaktudást, csak épp hogy debilnek nem kell hozzá lenni, azt igen, tudja már megcsinálni.
2018. nov. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem várom el, ha ért valamihez, és megcsinálja, az jó pont, ha nem ért valamihez, akkor ne mekk mesterkedjen, hanem hívjon szakembert.
2018. nov. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Felfúrni egy tiplit, kicserélni a csapbetétet, szétszedni a mosdó szifonját és kipucolni, mert nem folyik le a víz nem nagy szám.

Mosógépet javítani, villanyszerelés, gázkazán szerelése már szakembert kíván nálam is.

2018. nov. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
88%

Nem varom el. Erre vannak a mesteremberek.

Villanyhoz, gazhoz meg eleve ne nyuljon hozza az, akinek nem szakmaja.

2018. nov. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!