Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyenkor mit tennétek? Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit tennétek? Ez mire volt jó?

Figyelt kérdés

Pár hónapja ismerkedtemm meg ezzel a fiúval és tök cuki meg minden.Ma meghívott hogy mmenjünk el egy hotelba kettesben.Nagynehezen igent mondtam mert már erőszakoskodott hogy akkor s elmegyünk mert ő kifizette.

Most tt vagyunk már 4 óta és ki sem mozdultunk csak filmmezünk.Mondtam neki hogy éhes vagyok,erre hogy ő már nem ül kocsiba.Egyedül mentem ki cigizni is ő meg a szobában filmezik.

Most akkkor mnek jöttünk el?(amugy nem történt még köztünk semmmi csak puszi))



2018. nov. 1. 20:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tehát hónapok óta úgy kínlódtok egymás mellett, hogy nulla a kommunikáció? Ennek mi értelme?
2018. nov. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Dugni mentetek, csak nem tudsz róla.

32/f

2018. nov. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Édes istenem :DDDDDDDDD
2018. nov. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Fuuu ba+...gratulálok
2018. nov. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Direkt mondtam, hogy ne menj, mert nem is kedveled a srácot...

Hát jó kínos este elé néztek...

2018. nov. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem azért bérelt hotelszobát, mert ott a legideálisabbak a körülmények filmnézéshez. Inkább az a kérdés, hogy te minek mentél el egy ilyen erőszakos emberrel, mit vártál, mi fog történni.
2018. nov. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

De ő tényleg filmezést tervezett.:D

Semmit nem csináltunk,nem mentünk semerre.Aztán bealudt másnap meg délelött jöttünk haza.

2018. nov. 3. 10:47
 8/8 anonim ***** válasza:

Amikor 2 hülye egymásra talál esete :D

Ki járt jól?! A hotel :D

2018. nov. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!