Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam el ezt neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el ezt neki úgy, hogy ne sértődjön meg?

Figyelt kérdés

Pár hónapja randizgatunk a lánnyal. Én komolyabb kapcsolatot szeretnék, állítólag ő is. A gond az, hogy úgy érzem mintha csak én tennék a kapcsolatért. Én dolgozok, ő orvosnak tanul. Az egyetem mellett még franciaórákra is jár, szóval tisztában vagyok vele, hogy nagyon elfoglalt és nincs ideje minden nap találkozni velem (mondjuk nekem sem lenne annyi időm). Azonban csakis én keresem...ha mégsem keresném akkor csak pár hét után keres. Heti kétszer találkozgatunk, akkor is én szervezek mindent...férfikén valamennyire el is várható. De nekem jól esne ha ő is érdeklődne néha felőlem anélkül, hogy én ráírjak messengerne vagy hívjam.

Holnap fogunk megint találkozni és meg szeretném mondani, hogy nekem ez így komolytalannak tűnik és mondja el őszintén, hogy szeretne valami komolyabbat velem vagy csupán vár egy jobbra és én csak b-tervnek kellek. Természetesen nem akarom letámadni ezért kéne kis segítség, hogy miként lehetne a fent leírtakat szépen tálalni? Nem akarom mindenképp megmenteni a kapcsolatot. Nekem tetszik a lány de inkább egyedül mintsem kegyelem/unalom kapcsolatban. Ez így mennyire fair? Remélem nem túl agresszív.


Én 28 éves vagyok, ő 25


2018. nov. 1. 22:42
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Mi nők mindent túlkomplikálunk. Mindenbe mögöttes tartalmat magyarázunk. Például a Ti esetetekben gondolhatja azt a lány, hogy ha ő rád ír nőként, akkor Te sértve érzed majd a szabadságodat. Vagy azt hiszi, hogy könnyűvèrűnek fogod tartani. Szóval nyugodtan mondd el neki, mit szeretnél.
2018. nov. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen kérdezz rá, hogy ő hogy látja, merre halad a kapcsolatotok. Ebben nincs semmi sértő.

A többi jöhet a reakciójától függően.

2018. nov. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hagyni kell a francba. Ha most így megy, akkor ez csak rosszabb lesz.
2018. nov. 2. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szar érzés az ilyen ! Te akarsz tőle igazán valamit de ő neki nem vagy megfelelő.
2018. nov. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én egyszerűen hagynám a fenébe. Ha rászólsz akkor lehet javul a helyzet de kell neked az ilyen kiharcolt figyelmesség. Ami nem azért jön mert hiányzol neki hanem azért mert szóvá tetted? Én nem lelném örömömet ilyenben. És ha hiányoznál akkor nyilvánvaló, hogy keresne és nem várna amint írod heteket.
2018. nov. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindenben van igazság, amit leìrtak a többiek, de most gondolj bele, az ember annyi "hasznos tippet" olvas manapság a "hogyan tartsunk meg egy pasit" témakörben, hogy elképzelhető az is, hogy csak azèrt nem keres, nehogy úgy èrezd, hogy túlságosan rádakaszkodik.
2018. nov. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!