Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme folytatni ha 2x...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme folytatni ha 2x azért ért véget a kapcsolata mert megcsalta a másikat?

Figyelt kérdés
Az előző pasijával is megtette és az utolsóval is pedig több évet voltak együtt.Van értelme ennek tudatában viszonyba lépni egy nővel?
2018. nov. 2. 10:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Vele nincs.Felnőtt ember, a jelleme adott, nem változik meg.
2018. nov. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
4%

Van, csak ne bízd el magad. Ha igazán szerelmes lesz, akkor meg kell tudnia változni.


Illetve nem mindegy az sem hogy miért lépett félre; csakmert jólesett, vagy mert a párja kb le se sz@rta már. Meg hogy szívből belátja e hogy hibázott, illetve ő mondta e ezt el, vagy mástól tudtad meg. Utóbbira nincs mentség, egykor csalfa nőként mondom, hogy ez esetben inkább szakíts

2018. nov. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
2. Ha igazán szerelmes lesz, akkor sem fog megváltozni. Mivel a szerelem érzése nem fog élethosszig tartani. Ez jellembeli, neveltetésbeli probléma.
2018. nov. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
16%

#3 Én kb mindenkit megcsaltam. A mostanit is az igaz, AMÉG nem lett komolyabb. Most viszont már akkor se tudnám megtenni ha hónapokra elmenne (munkája miatt lehetséges). Ennek már több éve, és ez az érzés egyre biztosabb. Persze tudom nyilatkozzak 20 év múlva, de most így érzem. Már családra vágyok, nem kalandozásokra.


De köszi mindenkinek a pirosat.

#2

2018. nov. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
4. Én erre annyira nem lennék büszke.
2018. nov. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem tudom hogy össze jöjjek vele (alakul a kapcsolatotunk) vagy ne.Igazából több évet nem akarok elpazarolni az életemből.Nekem úgy tűnik inkább elhalgatta a problémákat és félre ment mint beszélt volna az aktuális párjával.
2018. nov. 2. 11:20
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Simán!!!


Hiszen 3 a magyar igazság, a világcsúcs meg 12 megcsalás után folytatás, lehet, hogy akár még azt is megdöntitek!

2018. nov. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha összejössz vele, akkor számíthatsz a problémák megbeszélése helyetti félrekefélésre, és az időd pazarlására is.Sok sikert hozzá, én elkerülném nagyívben az ilyen típusú lényt, főleg, hogy tisztában vagyok azzal mi várható tőle.
2018. nov. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Attol függ, hogy te mit vársz el. Ha csak annyit, hogy akkor dugj egyet amikor csak akarsz, akkor miért ne? Ha a hüséget várod el, akkor meg ne. Azért ez nem olyan bonyolult.
2018. nov. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed szeretnéd hogy megcsaljon persze! Ha viszont normális bizalmi kapcsolatot szeretnél akkor nem érdemes!
2018. nov. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!